Täna on vanavanemate päev – palju õnne vanaisadele ja -emadele!

Rubriik Eesti On
- Updated
Rahvuslilled vanavanematele.

“Juba kümme aastat tähistame septembri teisel pühapäeval vanavanematepäeva. Õlalepatsutust väärivad need Riigikogu liikmed, kes 2010. aastal vanavanematepäeva riigipühaks kuulutamise poolt hääletasid, sest meie armastavad, hoolivad ning töökad vanaemad ja vanaisad väärivad oma püha.

Vanaemadel-isadel on alati aega lapselapsi ära kuulata. Nad ei kipu moraali lugema, vaid mõistavad lapselapse muresid ning elavad neile kaasa. Pole midagi magusamat vanaema pannkookidest ja muhedamat vanaisa lugudest, mis on parimad õhtul uinumiseks ja hommikul virgumiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vanavanemad säilitavad rahu ka siis, kui emal ja isal närv säriseb. Nad ei püüa igal sammul tõestada, et on lapselapsest targemad, sest on pika elu jooksul õppinud, mis oluline ja mis vähetähtis. Vanavanemad viskavad nalja ja laulavad palju vingemaid laule, kui mõminaräpp. Nad on teesklematult rõõmsad lastelaste väikseimagi tähelapanu üle. Nad ei leia lapselastes kunagi ühtki puudust, ega tüdine lastelastele lemmikraamatuid lugemast. Just vanavanemad oskavad teha kõige üllatavamaid kingitusi.

On veel sadu asju, mille poolest vanavanemad on kõigist üle ja enne läheb vanavanematepäev looja, kui jõuab kõik vanaemade-vanaisade head omadused ja omakasupüüdmatud teod üles lugeda.

Just sellepärast peame täna oma vanaema ja vanaisa meeles ning täname neid, et nad on nii mõistvad ja hoolivad! Ilma vanaemade ja vanaisadeta poleks kodutunnet. Vanavanematest algab perekeskne ja traditsioone hindav Eestimaa, kus kestab lootus püsida tulevikku uskuva ja ühtehoidvana ka keerulistel aegadel.”

Vsevolod Jürgenson, Mustamäe Linnaosakogu liige

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused