Tanel Kiik: mul ei ole plaanis tagasi astuda

Eesti,
©Uued Uudised
Tanel Kiik liikus Keski toiduahelas järgmisele “levelile”.

Mitmeti äpardunud terviseminister Tanel Kiik (Keskerakond), kes tekitab oma valdkonnas kaost juba teises valitsuskoosseisus järjest, kordas eile varemöeldut – et ta ei plaani tagasi astuda. Kõige hullem, mis me teha saame, on teha sellest Tanel Kiige eraprojekt. Minu tagasiastumisest rõõmustaksid rohkem vaktsineerimisvastased, ütles Tanel Kiik.

„Siin spordivõrdlust tuues, kui sa oled seadnud eesmärgiks joosta maratoni näiteks kolme ja poole tunniga, näed et sa ei jõua selleks ajaks, ega sa sellepärast ei katkesta, jooksed ikka lõpuni,“ ütles Kiik.

Opositsioon nõuab tervise- ja tööminister Tanel Kiige tagasiastumist juba pikemat aega. EKRE soovis temast vabaneda juba eelmises valitsuses, kuid siis jäi peaministri lemmik ametisse, ka peavoolumeedia asus toona tema käistele. Tänaseks on kõik aru saanud, et EKRE-l oli juba siis õigus, nagu ikka.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused