Tänu EKRE-le said põllumehed üldse midagi

Eesti,
©Scanpix
Viljapõld

Kuigi põllumehed pole rahul neile valitsuse poolt eelarvest üleminekutoetusteks eraldatud viie miljoni euroga loodetud viieteistkümne miljoni asemel, tuleb meeles pidada, et valitsuskoalitsioonis surus just EKRE selle piskugi läbi, vastasel juhul oleks summa olnud null.

EKRE liikmest maaeluminister Mart Järvik lausus, et ta mõistab põllumeeste muret ning andis lootust, et ehk leitakse veel neile täiendavat raha.

Kui lähtuda faktist, et kaks nädalat tagasi oli sellel eelarvereal ümmargune null, sest riigieelarve baasrahastusse üleminekutoetust kirjutatud ei olnud, ja me suutsime ikkagi leida kolmandiku vajaminevast summast, siis jääb hinge ikkagi väike lootus,“ rääkis Järvik, et ehk leitakse enne eelarve kinnitamist Riigikogus veel põllumeestele täiendavaid vahendeid.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused