Tartus toimub meeleavaldus lastele tehtava LGBT ajupesu vastu

Eesti,
- Updated
Ema ja isa

Reedel, 1. novembril kell 16  toimub Tartus Raekoja platsil ja kell 17.30 Lille maja ees meeleavaldus Tartu Noorsootöö Keskuse LGBT teemaõhtute vastu ja traditsioonilise peremudeli poolt.

Meeleavalduse korraldaja, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liige Silver Kuusik juhib tähelepanu, et noorsootöö keskust rahastab Tartu linnavalitsus, mis tähendab, et LGBT teemaõhtuid korraldav keskus teeb homopropagandat maksumaksja raha eest.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“LGBT üritustesarjaga proovitakse luua noortele alateadlikku ideaali, mille järgi on normaalne ära proovida teise samasoolisega vahekorras olemine. Keskuse Facebooki lehelt võib lugeda, et teemaõhtutele on oodatud noored vanuses 13-18 aastat. Ükski varasem noorsootöö keskuse ettevõtmine pole olnud suunatud nii teravalt ühe erisuse esindamisele, propageerimisele ja kaitsmisele,” selgitab Kuusik.

Homopropagandavastasele meeleavaldusele oodatakse kõiki kaasamõtlejaid, kelle arvates on noorte selline mõjutamine väär. Kaasa võib võtta oma seisukohti kujutavaid plakateid, mis peavad siiski jääma hea maitse piiridesse.

UU

 

 

One commentOn Tartus toimub meeleavaldus lastele tehtava LGBT ajupesu vastu

 • Avatar
  Margus Peterson

  kaaskommenteerijatele:
  1) kuugeldage samsonivadimi tausta ja pilt saab klaariks. ärge raisake oma aega temasugustega jagelemisele.
  2) samsonivadimid ei ole ilmselgelt kursis venemaa ajaloo sündmustega pea sajand tagasi. venelastel on tollest ajast kogetu senini naha
  vahel ja ilmselt jääb see sinna kauaks-kauaks. sellest tulenevalt vaadatakse venes samsonivadimite pääle mitte kõige heatahtlikuma pilguga.
  muuseas, venelaste üks rõvedamaid sõimusõnu haakub just temasugustega.
  3) . . .propagandat LASTELE?!?! maksumaksja raha eest?!?! kas nad . . . ei karda ka, et mõnel mehepojal kannatus otsa saab ja katus lendu
  läheb? külvavad tuult? külvaku. aga pärast ärgu vingugu, kui neil saabunud tormi tagajärjel igasugune side ümbritsevaga ähvardab katkeda.
  4) kas keegi suudab mulle puust ja punaseks panna, mismoodi samsonivadimeid ja temasugusi ahistatakse? aetakse kaikaga taga nigut hiina
  varblasi? sunnitakse rentslis käima, tempel otsa ees? keegi ei teaks ega arvaks neist halligi, kui nad ise endid pähe ei määriks.
  5) samsonivadimid ja temasugused üritavad oma provokatsioonidega ka rahvuste vahelist vaenu külvata. aga ämbrite kolin saab vali olema.
  selles küsimuses panevad eestlased ja venelased seljad kokku. just kodurahu huvides. ja esimesed märgid on juba olemas – ekre on tänu oma
  kangekaelsusele selles teemas venelaste hulgas poolehoidu kasvatanud. ühe teise erakonna arvel.
  aga et samsonivadimitel ja temasugustel pilt klaarim oleks, talitagu suure juhi ja õpetaja uljaanovi volodka, iljaa pojukese, keda meie
  teame leenini nime all, õpetuse järgi – praktika tõe kriteerium. mingu Narva ja pangu seal oma tsirkus parsseloona püsti. oma rahade eest
  loomulikult. siis vaatame, kaua see kammaijaa seal kestab. palju põnevam on – kuidas ja millega see lõppeb.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused