Tartus toimub meeleavaldus lastele tehtava LGBT ajupesu vastu

Eesti,
- Updated
Ema ja isa

Reedel, 1. novembril kell 16  toimub Tartus Raekoja platsil ja kell 17.30 Lille maja ees meeleavaldus Tartu Noorsootöö Keskuse LGBT teemaõhtute vastu ja traditsioonilise peremudeli poolt.

Meeleavalduse korraldaja, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liige Silver Kuusik juhib tähelepanu, et noorsootöö keskust rahastab Tartu linnavalitsus, mis tähendab, et LGBT teemaõhtuid korraldav keskus teeb homopropagandat maksumaksja raha eest.

“LGBT üritustesarjaga proovitakse luua noortele alateadlikku ideaali, mille järgi on normaalne ära proovida teise samasoolisega vahekorras olemine. Keskuse Facebooki lehelt võib lugeda, et teemaõhtutele on oodatud noored vanuses 13-18 aastat. Ükski varasem noorsootöö keskuse ettevõtmine pole olnud suunatud nii teravalt ühe erisuse esindamisele, propageerimisele ja kaitsmisele,” selgitab Kuusik.

Homopropagandavastasele meeleavaldusele oodatakse kõiki kaasamõtlejaid, kelle arvates on noorte selline mõjutamine väär. Kaasa võib võtta oma seisukohti kujutavaid plakateid, mis peavad siiski jääma hea maitse piiridesse.

UU

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused