Terviseamet noortele: säästmaks eakaid, ärge külastage praegu oma vanavanemaid

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Praegu on vaja talitada just nii – 89-aastane Türgi naine abistajate toodud toidukorvi üles vinnamas. Pilt on illustratiivne.

Terviseameti esindaja Heli Paluste pöördus reedel kõkide noorte inimestel poole, pannes neile südamele, et nad ei läheks viiruse leviku tõkestamiseks eelseisval nädalavahetusel külla oma vanavanematele.

Terviseameti staabis esmatasandi abi korralduse eest vastutav sotsiaalministeeriumi tervishoiuvõrgu juht Paluste rõhutas, et haigestumiste laine ei ole kindlasti kõrgpunktis ning eakaid inimesi tuleb kindlasti koroonaviiruse eest kaitsta.

Kokku on Eestis tehtud 8121 koroonaviiruse testi, millest 575 on osutunud positiivseks. Neljapäeva õhtuse seisuga vajab Eestis uue koroonaviiruse tõttu haiglaravi 40 patsienti, neist seitse on intensiivravil ning kriitilises seisus. Haigusest on tervenenud 11 inimest ning surnud üks. (BNS)

Kommentaarid

One commentOn Terviseamet noortele: säästmaks eakaid, ärge külastage praegu oma vanavanemaid

  • Avatar
    White Pride Worldwide

    Jah see on õige, mida vähem kontakte seda parem, samas koroona võib olla ka väga ohtlik lastele ja noortele.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused