Tiina Kangro: presidendi kõne oli omane kunagistele NLKP kongressidele

Eesti,
- Updated
©UU
Presidendiloss Kadriorus.

Puuetega inimeste eest võitleja, endine poliitik ja ajakirjanik Tiina Kangro kirjutas Eesti Päevalehes president Kersti Kaljulaidi kõnet kommenteerides, et riigipea võttis taas sisse opositsiooni liidri rolli ning kasutas täiesti ebaõnnestunud metafoore.

Kõige parema kõne kandis tema hinnangul varahommikul Toompeal ette Riigikogu spiiker Henn Põlluaas – see oli lühike, selge sõnastusega ja igati pidupäeva vääriline.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Õhtune kõne vabariigi presidendilt osutus aga hullemaks, kui kõige hirmsamas unenäos osanuks ette kujutada. See päev läheb ajalukku, kirjutas ta, sest saime korraga kolme aastakümne kõige kohutavama ja kõige parema riigi sünnipäeva kõne,” kirjutas Kangro.

„Lühidalt kokku võttes meenutas see omaaegseid kolmetunniseid sõnavõtte NLKP kongressidel, kus räägiti kõigest ja samas mitte millestki.“

 

Kommentaarid

One commentOn Tiina Kangro: presidendi kõne oli omane kunagistele NLKP kongressidele

  • Avatar

    Mis kõne…see oli Eesti sünnipäevale tulnud külalise verbaalne kaklus sünnipäevalapsega ja teiste kutsututega. Eriti vastik oli kiitus piirileppe allkirjastajate aadressil, kus Tartu rahuleping on tühine ja 3-s allkirjastamine peabki saama Isamaa surmatunnistuseks. Midagi inetumat, kui see silmade punnitamine ja pea selga ajamine, mis viimasel ajal eriti olema on hakanud, lihtsalt vaadata ei tahaks, saati veel kuulata. Olen algusest saati tajunud temas tohutut kahepalgelisust, ei imesta, kui selle taga midagi enamat on, mis kunagi hiljem avalikuks tehakse. See kiindumus Putinisse, küllakutse….teadmatus, millest Kremlis üldse jutt oli-hirmutav isegi.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused