Tippadvokaat lülitus absurditeatrisse: “Mul pole informatsiooni selle avantüüri kohta!”

Eesti,
- Updated
©Internet
Massimeediast ei tule enam infot, vaid rokka.

Ekspress Meedia ülespuhutud libauudis kogub absurdsustuure, millesse lülituvad üha uued mõtteinvaliidid.

Nii paneb Eesti advokatuuri juhatuse esimees Jaanus Tehver Postimehes erilise pirni: “Mul pole piisavalt informatsiooni, et seda avantüüri kommenteerida!”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vähemasti nii edastab tema sõnu Postimehe vanemtoimetaja Marica Lillemets.

“Niisiis, Jaanus Tehver tunnistab avameelselt, et tal pole lepingu kohta piisavat informatsiooni. Aga ta teab täpselt, et tegemist on avantüüriga!?” kommenteerib seda poliitikavaatleja Harri Kingo. “Pole vaja olla jurist, et märgata selle avalduse absurdsust. Sama hea oleks advokaadil kohtus kohtule teatada: “Mul pole antud kaasuse kohta piisavat informatsiooni, aga pange see kohtualune kinni!””

Kingo jätkab: “Vapustav – sellise “juriidilise kompetentsuse ja loogikaga” hiilgab kogu Eesti ees mitte miski isehakanud tarkpea, vaid Eesti Advokatuuri juhatuse esimees! Taevas – hoia meid selliste advokaatide ja nende loogika eest! Ja anna palun ajakirjanikele elementaarset tarkust sellist tobedust mitte avaldada.”

Jutt on USA advokaadibüroo palkamisest Eesti huvide kaitsmiseks. Selle vastu on opositsioon ja ajakirjandus algatanud lausa hüsteerilise kampaania. Absurdi juba sajab kohinal, näis milliseid “tarkusi” ja kui kõrgelt veel välja pakutakse…

8 commentsOn Tippadvokaat lülitus absurditeatrisse: “Mul pole informatsiooni selle avantüüri kohta!”

 • Avatar

  Sellise väite taga võib olla ka lihtne kadedus. Tööots, mille lootsid saada kohaliku advokaadid läks hoopis USA kolleegidele. Miks välisus kohalikke ei usaldanud on muidugi ise küsimus. Mõni paragahviväänaja võiks enne peeglisse vaadata.

 • Avatar

  See nn tippadvokaat on lihtsalt rumal inimene või siis kahepalgeline libedik, – tunnistades, et ei tea juhtumit ja asjaolusid, teab ta ometi, et tegemist on avantüüriga!… DD

 • Avatar

  Mul pole pederastia kohta informatsiooni aga tean, et see vajab maksumaksja rahastust.

 • Avatar

  No kõrbeb refimaffia pada ega muidu tulda välja lauslollustega, sellel advokaadil , juhatuse esimehel puudub täiesti loogika, huvitav kui suure raha eest ta diplomi sai, häbi kogu advokatuurile, et neil on selline juht

 • Avatar

  Kas mitte J.Tehver ei olnud miski aeg ameti Korruptsioonivaba Eesti juht .Selle ameti juhil on kohustus võidelda rahapesu vastu ja peatada korruptsioon .
  Selles ametis ei saa väita “sellest avantüürist ” ei ole huvitatud.

 • Avatar

  Kui juba juhid on nii juhmid, siis mida oodata alluvatelt. Pole asjast informatsiooni aga tõttan teatama avantüürist, no millisest siis, tahaks teada.Et lehejüngrid tõmbasid impeeriumi valitsejale Luigele koti pähe oma lollustega, on jah paras avantüür.Veerevad pead võiks ikka enne teada, kes, kus või millest jutt käib, kui ise avantüüritsema hakkab. Eks nüüd sm. Tehver küsigu Luige käest, millega see USA-s tegeles 1,5 aasta eest ja mis nime see kohtumine vääriks.

 • Avatar

  Kas selliseid sõnavõtte võiks laiendada kogu meie õigusteenijatele, palju siis seal neid adekvaatseid on, prokud ja kohtunikud?

 • Avatar

  Kui pole informatsiooni, kuidas ta saab väita, et see on avantüür?

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused