Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tippkorvpallur Martin Müürsepp: EKRE puhul on palju asju, millega ma nõus olen

-
22.09.2018
Martin Müürsepp Andre Pärna lahkumismängul.
© Tairo Lutter/Postimees

EKRE inimestel on alati hea kuulda, et tuntud Eesti inimesed mõtlevad meiega sarnaselt.

Postimehes ilmunud artiklis “Martin Müürsepp: tahan korvpallist puhkust” tuli tuntud kossumehel vastata ka küsimusele poliitika hetkeseisust. Martin Müürsepp ütleb, et tema arvates on Eesti rahvas on justkui kaheks löödud – mõned on praeguse immigratsioonipoliitika vastu ja mõned on poolt.

“EKRE puhul on palju asju, millega ma nõus olen. Loomulikult pole mul mitte midagi migrantide vastu, kes tulevad siia heade soovidega ja üritavad sulanduda Eesti ellu. Aga see, mis toimub Prantsusmaal, Inglismaal ja Saksamaal – sa ei pööra seda tagasi. Vabatahtlikult ma nendesse riikidesse enam ei reisi,” räägib korvpallur.

Müürsepp kritiseerib ka erakondi, kes üritavad Euroopa Liiduga hirmus solidaarsed olla. “See on häiriv, sest EL-i tegevus pole enam minu meele järele. Pean silmas liikmesriikidele oma põhimõtete pealesurumist ehk Poola ja Ungari karistamist. Brüsselil ei tohiks olla õigusi meile meie tegemisi dikteerida. Kõige tähtsam on aga aru saada, et meie Eesti on nii väike riik, et me peame teda väga hoidma,” selgitab ta.

Martin Müürsepa seisukohad on seda tõsisemalt võetavad, et tegu on inimesega, kes on palju reisinud ja puutunud kokku väga erinevate inimeste ja kultuuridega.