Toetame Tõelist Eesti Meest Martin Helmet Mister Toompea 2018 tiitlivõistluse finaalis!

Martin Helme

Mõne aja eest algatas Elu24 Mister Toompea valimise, kuhu oli kaasatud ka EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme, ja nüüd on kogu ettevõtmine jõudnud lõpusirgele.

Juba ürituse alguses kutsusid Uued Uudised kogu asja pooleldi huumoriga võttes hääletama Martini poolt. Nüüd aga on kogu üritus finaalis ja Martin Helme on seal vastamisi Kalle Pallingu ja Jevgeni Ossinovskiga. Iga rahvuskonservatiiv muidugi teab, et meie Martin on igati teistest üle, tema on ainuke Tõeline Eesti Mees nende hulgas, aga nüüd peab selle oma hääle andmisega ära vormistama.

Seega siis võiks iga rahvuskonservatiiv minna lingile ja hääletada Martin Helme poolt. Kaunid Eesti naised teevad seda nagunii, aga sama võiks teha ka õiged Eesti mehed, kartmata meeste iludusvõistlusel hääletamast, sest meie oleme ju kooseluseaduse vastased ja lähtume rahvusmeelsusest, mitte mõnest ebanormaalsest põhimõttest. Võitja saame teada Jaanipäeval!

Seega siis hääletama ja valime Mister Toompea tiitli vääriliseks tõelise keskeas valge heteromehe ja rahvuskonservatiivi Martin Helme!

Kommentaarid