Tohoh: Ukraina põgenikud on Eesti riigis pettunud

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Kopli tramm

Eestis peab miski ikka väga mäda olema, kui lisaks omadele on valitsuses pettunud mitte ainult omad, vaid isegi Ukraina põgenikud. Samas kiitleb riigi juhtkond, kui toredad sõbrad me oleme.

Postimees kirjutab täna Ukraina põgenikest, kes on Eesti riigis pettunud ning naasevad pigem Ukrainasse kuulirahe alla.

Lugusid sellest, kuidas põgenike käitumine on kohalikes peavalu tekitanud, kuidas nad on väljunud meie üldlevinud normidest või isegi seadusest paraku meedia ei pajata.

Aga asi seegi, kui ukrainlased leiavad jõudu minna oma kodumaad kaitsma või riiki üles ehitama.

Juttu on siinkohal küll ukrainlastest, kes kõige enam on paanikas küsitud üürihindadest. Paraku on need hinnad sama kõrged ka meie endi inimestele. „Täielik paanika tekkis. Üks naine ütles, et tema läheb selle peale üldse koju tagasi – vahet pole, kas pommid kukuvad ja ta saab koos oma mehega surma või mitte, aga seda ta Eesti riigilt ei oodanud,“ tsiteeris leht ametnikku, kes tõi näite põgenikust, kes polnud rahul neile Koplisse pakutud korteriga.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused