Toimub ühistegevuse alane esseekonkurss

Eesti,
- Updated
INIMESED

Kindlustamaks ja arendamaks riiki, mis on loodud Eesti rahva riikliku enesemääramise kustumatul õigusel, kuulutasid Akadeemiline Ühistegevuse Selts ja Tartu Hoiu-laenuühistu välja esseekonkursi „Riik ja ühistegevus“.

Kirjatükke oodatakse 15.septembriks 2016 a. Võistlustöö pikkus kuni 2700 tähemärki; juurde lisatagu autori andmed. Essee palutakse saata digiallkirjastatult meiliaadressil info@yhistupank.ee või paberkandjal Tartu Hoiu-laenuühistule Tartu (Raekoja plats 20), Tallinna (Pärnu mnt 326) või Narva (Tallinna mnt 14) kontorisse.

Ärksamad võistlustööd loetakse valikuliselt ette VI Ühistukonverentsil Eesti Maaülikoolis 11.11.2016, avaldatakse Tartu Hoiu-laenuühistu kodulehel, Ühistulehes. Nendeteemaline arutelu viiakse läbi Nõmme Raadios. Paremaid võistlustöid autasustatakse temaatiliste üllatusauhindadega.

Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse esimees Andro Roos (fotol) , ütles Uutele Uudistele, et laiemalt on nii nende hoiu-laenuühistu kui ka teiste samasuguste ühistute eesmärk läbi eestimaalaste ühistegevuse korraldamise tagada eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimine ja areng läbi aegade ning taasluua ja kindlustada Eesti rahva iseseisvat majandamisvõimet.

UU

FOTO: PM/Scanpix 

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused