Tõnis Mägi „Tujurikkuja“ lõpulaulust: “Mul ei olnud naljakas, oli kurb.”

Eesti,
- Updated
Tõnis Mägi
©UU
Tõnis Mägi

“Kui 25 aastat tagasi laulsime lugu “Ei ole üksi ükski maa”, siis see laul liitis inimesi, aga “Tujurikkuja” paroodia sellest loost lahutab inimesi,” sõnab muusik Tõnis Mägi, et talle tujurikkujate tehtu ei meeldinud. “Öelda, et oleme russofoobid ja homofoobid, on absurd! Ma ei tea sallivamat rahvast, kui on Eesti inimesed.”

Mägi ütleb intervjuus Õhtulehele, et aastavahetusel ETV eetris olnud „Tujurikkuja“ paroodia Alo Mattiiseni – Jüri Leesmendi laulule käis talle närvidele ning tema meelest on viga, et tujurikkuja-meeskond säärase paroodiaga üles astus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kui see oli nali, siis lihtsa inimeseni see nali ei jõua ning see tekitab veel rohkem viha,“ ütles ta  „Olen väga suur musta huumori austaja ning mul on huumorisoonega kõik korras. „Monty Pythoni“ stiil mulle väga meeldib, aga siin, „Tujurikkuja“ tehtud paroodia puhul jooksevad minu jaoks käärid. Mul ei olnud naljakas, oli kurb.“

Foto: Postimees / Scanpix Baltics

One commentOn Tõnis Mägi „Tujurikkuja“ lõpulaulust: “Mul ei olnud naljakas, oli kurb.”

  • Avatar

    Kas siis Tõnis Mägi ei näe et selline see eesti rahvas ongi ? Vötke lahti ükskõik mis meediaväljaande artikkel- olgu see heast või halvast ikka on kõik kommentaarod vihkamist täis. Laul on otse kümnesse ja väga tabav !

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused