Toomas Hendrik Ilvesel tasub järele mõelda, miks on “ärmatamine” Eestis korruptsiooni asesõna

Eesti,
- Updated
©UU
Sotsist president Ilves ei saanud kunagi Eesti rahvale omaks, vaid esindas pigem nätsu närivat jänkist globalisti. Pilt on illustratiivne.

Kunagine riigipea Toomas Hendrik Ilves on oma mõttekäikudes juba sedavõrd mandunud, et ta ei näe reaalselt ka kogu maailmas toimuvat – nimetades Eestis toimuvat pimeduseks.

Kõigepealt ei näe ta protsesse, mis toimuvad tema enda kunagisel kodumaal Ameerikas, kus ühiskond on samuti lõhenenud, ning väidab seetõttu, et Eestis demokraatia piires toimuvad arengud olevat oht demokraatiale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“…Oleme pingutanud selleks liiga palju, ohverdanud liiga palju aastaid, et jõuda siia, kus täna oleme, ja me ei saa seista jõuetu kõrvaltvaatajana, kui seda tahetakse meilt võtta,” sõnas Ilves.

Mida “ärmataja” arvates Eestilt tahetakse võtta? Kõik arengud on toimunud ja toimuvad täiesti demokraatlikel alustel ja mingit ohtu õigusriigile pole – see oli pigem ohus siis, kui ühe ülbe nätsutajast võimuri kodukulud ühiskonna rahakotist kinni maksti.

“Argumenteeritud diskussiooni püüti lämmatada solvangute ja ähvardustega. Võimukandjad pöördusid halvustustega omaenda riigi kodanike vastu, kes julgesid kaitsta vaba ühiskonna tugitalasid. Selline valitsus ei vääri valitsuse nime,” kirjutas Ilves.

Argumenteeritud diskussiooni on terve aasta jooksul mõttetuks muutnud opositsioon, peavoolumeedia ja Ilvese järglane, kes kõik on oma vihkamist tunnistanud, nii Kaljulaidi kui Kallase suust, ajakirjandusest rääkimata. Võimukandjatel pole pidava nõiajahi tõttu peaaegu aasta otsa lastud rahulikult tööd teha – “vaba ühiskonna tugitalade kaitsjad” on need, kes algusest peale valitsuse püüdlusi nurjata on üritanud.

Ilves ütleb, et selline valitsus ei väärivat valitsuse nime – tema ise ei väärinud vähemalt oma teisel ametiajal riigipea nime. Teiste sajataja võiks korralikult järele mõelda, miks Eesti ühiskonnas tema valitsemisaega ei hinnata ja miks on “ärmatamine” saanud riikliku korruptsiooni sünonüümiks.

One commentOn Toomas Hendrik Ilvesel tasub järele mõelda, miks on “ärmatamine” Eestis korruptsiooni asesõna

  • Avatar

    Ilves näitab täpselt, et ta pole kunagi hoolinud sellest rahvast ja tema tahtest, vaatab kõrgilt sellele madalale orjarahvale peale. Aeg annab arutust ja nii nagu Ilvese tegelik nägu on maski tagant rahvale ilmutatud, juhtub see ka kõigi teistega. Hans H Luik paluks järgmiseks, kes suure liberaalina ajab ainult ja ainult isiklikku äri. Tahaks näha mõnda tõelist liberaali.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused