Toomas Kivimägi tõestab, et Reformierakonna prioriteedid rändekriisi lahendustes on ideoloogilised

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Toomas Kivimägi on silma paistnud väga kummaliste algatustega, sealhulgas ka näiteks abiellumisea alandamise ettepanekutega, mistõttu massimigratsioonipropaganda tema suust pole üllatav.

Kui suurem osa poliitilistest jõududest näeb Valgevene-Vene hübriidsõjas ohtu Leedu, Poola ja Läti omariiklusele ning julgeolekule, siis Reformierakonna poliitik Toomas Kivimägi näeb selles ohtu ennekõike migrantidele.

Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti delegatsiooni liikmed võtavad osa Hispaania pealinnas Madridis toimuvast IPU 143. assambleest, kus peateemana on arutelu all demokraatia väljakutsed, nagu lõhestumise vähendamine ja sõnavabaduse kaitsmine, vahendab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti delegatsiooni juht Toomas Kivimägi peab oma sõnavõtus oluliseks, et hübriidsõja tingimustes ei jäetaks demokraatia põhiväärtusi ega inimõigusi hooletusse. „Valgevene piiril seatakse ohtu inimeste elusid, kasutades neid inimkilbina. Sellist käitumist ei tohi 21. sajandi Euroopas ega ka ülejäänud maailmas tolereerida ning see tuleb resoluutselt hukka mõista,“ toonitab Kivimägi.

Delegatsiooni juht pole ilmselt näinud ametlikke videosid Poola piirivalvurite pihta kive loopivatest migrantidest, kes näevad välja nagu äsja Iraagi ja Afganistani kodusõjast saabunud sõjamehed. Lennukipileti eest maksnud ja mugavalt Euroopa keskosa pärapõrgusse saabunud Iraagi migrante, kes teavad täpselt, et nende Euroopasse pürgimine on ebaseaduslik, ei saa küll kuidagi ohvriteks pidada. Lastega otse rindejoonele saabunud migrandid seavad ennast ise ohtu.

Reformierakond aga on üks nn euroopalike (ehk neomarksistlike) väärtuste tuntumaid edasikandjaid, Eestis sisserände õhutaja, ja seetõttu pole Kivimägi sõnades tegelikult midagi uut.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused