Trumpi-Ameerika, Brexiti-järgne Suurbritannia ja Visegradi riigid peavad teadma, kes on Eestis nende sõber ja kes pole

Eesti,
©Uued Uudised
Jürgen Ligi väidab endal olevat andmed Louis Freeh seotuse kohta Venemaaga – esitagu siis tõendid. Pilt on illustratiivne.

EKRE Riigikogu saadik Kalle Grünthal tegi uue poliitikahooaja avaistungi järel vaba mikrofoni käigus ühe pealtnäha tühise, kuid tegelikkuses siiski väga asjaliku ettepaneku.

Nimelt ütles EKRE saadik, et Jürgen Ligi ja Katri Raiki erikomisjonide uuringutulemustest, mille kohaselt on Louis Freeh` näol on tegemist Vene mõjuagendina USA-s, tuleks kindlasti teavitada ka Ameerika saatkonda Eestis, kusjuures Raikil ja Ligil tuleks vastavad materjalid anda meie liitlastele uurimiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuigi on juba ette teada, et kaks opositsionääri ajavad jama, teeks käimasolevale nõiajahile lõpu ehk see, kui kohustada laimajad väidetavaid materjale ja tõendeid Ameerika saatkonnale üle andma – las siis USA ise otsustab, mida Freeh´ga teha.

Väidetavalt jälgivad kõik saatkonnad kohalikku meediat ja vahendavad ülevaadet sellest ka kodumaale. Nii peaks ka USA võimud juba teadma, et kui Eesti praegune opositsioon kunagi võimule peaks naasma, siis saab Eesti suurim liitlane endale vaenuliku valitsusega pseudosõbra. Seda muidugi juhul, kui Donald Trump jätkab presidendina, mis aga on ülitõenäoline. Kui võidaks vasakäärmuslane Biden, siis oleks tollel president Kaljulaidi, Reformierakonna ja sotside näol Eestis parimad sõbrad.

Igal juhul peaks Ameerika teadma, et Ligi ja Raiki näol on neil tegu praeguse USA võimusüsteemi vastastega, kelle arvates kubiseb see vene agentidest – eks nad siis teavad, kuidas nende kahe poliitikuga nende võimalike USA-visiitide aegu käituda.

Loodetavasti on USA saatkond juba ära fikseerinud ka selle, et Eesti peavoolumeedia, sealhulgas ERR, Postimees, EPL/Delfi ja selle meediagrupi teised väljaanded, on praeguse USA riigivõimu suhtes ülivaenulikud ja on korjanud maailmariigi presidendi vastu üles ka viimsegi rämpsu, nagu näiteks libauudise veeseaduse muutmise kohta presidendi soengu tõttu.

Brexit on praeguseks toimunud ja suhted EL-iga on Londonil halvad. Nüüd oleks aeg anda ka Boris Johnsonile ja uue Suurbritannia liidritele teada sellest, et ainsana toetas Eestis nende teed Eesti Konservatiivne Rahvaerakond, ning seda mitte EL-i lõhestamise pärast, vaid seetõttu, et kõigil rahvastel on õigus ise oma tuleviku ja suveräänsuse üle otsuseid teha. Eesti euromeelsed liberaalid ja vasakpoolsed, samuti siinne meedia, pole uue Ühendkuningriigi siirad sõbrad – nemad levitasid ka Brexiti kohta õuduslugusid.

Ungari juba teab, et tema ainus tõeline sõber Eestis on EKRE. Ilmselt teavad seda ka Poola, Tšehhi ja Slovakkia. Tõenäoliselt teavad nad sedagi, et liberaalne leer Eestis vihkab neid. Teadmine on alati kasulik.

Liberaalne seltskond on juba küllaga praegust Eestit välismaal negatiivsena kujutanud. Las siis ka Eesti konservatiivid annavad oma sõpradele teada, kes on Eestis kes.

Loe ka VIDEO Kalle Grünthal nõuab Jürgen Ligilt ja Katri Raikilt tõendeid selle kohta, et Freeh on Vene mõjuagent

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused