“Tühi süda” Jevgeni Krishtafovitsch kutsub üles koalitsiooni inimesi nakatama

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Krishtafovitschi sugused sooviksid oma oponente vaid materdada ja sõimata. Pilt on illustratiivne.

Ajal, mil Eesti inimesed koroonaviiruse kiire leviku tõttu erimeelsused unustavad ja ühte koonduvad, kutsub amatöörpoliitik Jevgeni Krishtafovitsch hoopiski üles koalitsiooni toetajaid nakatama.

“Kui tuled riskipiirkonnast tagasi, ära kohe kodukarantiini istuma hakka. Mine kõigepealt mõne EKRE-IKE üritusele. TÄHELEPANU! Tegemist ei ole terviseameti ametliku seisukohaga,” kirjutab Krishtafovitsch 10. märtsil selge õelusega, kommenteerides Oudekki Loone Itaaliast naasmist ja väidetavat esinemist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seejuures tasub ära märkida, et Krishtafovitsch profiilipildi juures on “kõigieestlaste” märk ehk “tühi süda”. Järeldused selle poliitprojekti meelestatusest võib teha igaüks.

11. märtsi postituses kasutab Krishtafovitsch väljendeid “Varro-tibuke” ja “aktiivne geiseksi peale mõtlemine”, süüdistades samas adressaati vihakõnede õhutamises. Krishtafovitschi sellise sõnakasutuse kutsus välja Varro Vooglaiu kommentaar: “Tõeliselt sõbralik ja salliv Eesti on see, kus ennast sõbralikkuse kehastuseks kuulutanud seltskonnast erinevate vaadetega inimesed tuleks viirustega nakatada, et võimalikult paljud neist maha sureks. Palju õnne!”

Remarque`i raamatus Arc de Triumphe” soovitab arst Ravic juudist professorile teda solvanud töömehele raha pakkuda ja kui too arvab, et mees võiks talle raha näkku visata, ütleb Ravic: “See, kes nii sõimab, on alati äraostetav.” Ka Krishtafovitschi sõnakasutus näitab tema taset ja tausta.

Kuigi Krishtafovitsch väidab, et tema kommentaar oli mõeldud irooniana, siis väljend “Kui tuled riskipiirkonnast tagasi, ära kohe kodukarantiini istuma hakka. Mine kõigepealt mõne EKRE-IKE üritusele”, ei anna suurt kahtepidi mõista, ei soovitatud ürituse ega halvustava mõiste EKRE-IKE kontekstis.

Jevgeni Krishtafovitschi postitustest paistab välja pime viha kõigi nende vastu, kes temaga ei nõustu. Tühjas südames pole kunagi ei empaatiat ega mõistmist.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused