Tuntud majandusteadlane lahkub protestiks hääbuvast IRL-st

Tuntud majandusteadlane ja juhtimisdotsent Endel Oja palus ennast välja arvata Isamaa ja Respublica Liidu liikmete hulgast seoses valdava osa IRL-i saadikute hääletamisega Eestile kahjuliku Rail Balticu riikidevahelise kokkuleppe ratifitseerimise poolt.

Endel Oja tunnustas riigimeheliku käitumise eest Aivar Kokka ja Priit Sibulat, samuti Raivo Aega mittehääletamise eest. Järgnevatel valimistel ei soovita Endal Oja hääletada IRL-i kandidaatide poolt, kes on kaotanud selge pilgu ja aated mitmetes riiklikult olulistes küsimustes.

UU

Kommentaarid

Üks kommentaar loole “Tuntud majandusteadlane lahkub protestiks hääbuvast IRL-st

  1. Jaan kirjutas:

    Endel Oja on õige Eesti mees kes julgeb iseseisvalt mõelda ja jääda oma isamaalis patriootlikule seisukohale selles küsimuses, mitte toetada Rail Balticut.Au talle !

    Ootasime mingeid positiivseid muutusi Eesti poliitilisel maastikul peale riigikogu valimisi ja saime kaela hoopis hunniku poliitilist paska mis on Eestile totaalselt kahjulik, Milline pettumus! Milline häving!

    Mind isklikult rõõmustaks kui kõik need marksistlikud sots-kommunistid keskerakonnast, sotsiaaldemokraatlikust erakonnast, isamaa respublika liidust ennast avalikult ja vabatahtlikult puhkpilliorkestri saatel pidulikult Vabaduse Väljakul ülesse pooksid !!! Sest nad kõik reedavad eestlaste rahvuslikke püsimisjäämise huvisid, seega reeturid!

Kommenteerimine on suletud