TV3 “Seitsmeste” vaatajaküsimus: 72% vastanutest soovib Mart Helmet peaministriks!

Eesti,
- Updated
Mart Helme
©Ekraanitõmmis
Mart Helme

Tänaõhtuse TV3 uudistesaate “Seitsmesed uudised” vaatajaküsimusele “Kas Mart Helme sobiks Eesti peaministriks?” andis “Jah”-vastuse 72 protsenti vastanutest.

Muidugi on seda tulemust võimalik vaidlustada, väites, et ju siis mobiliseeris EKRE kõik oma  toetajad jaatavalt vastama, aga seda võinuks ju siis eitustega teha ka Mart Helme vihaseimad vastased!

Ühiskonnakriitiliste vaatajaküsimuste puhul on juba korrapärasuseks kujunenud see, et vastused on ülekaalukalt võimulolijate seisukohtade vastu. Eks see näitabki võimu ja rahva võõrandumise mõõtmeid.

Nii TV3 “Seitsmestes” kui ka Kanal2 “Reporteris” on varem kindla “Ei” saanud nii immigrantide sissevedu, kooseluseadus, geiõpetus koolides ja paljud teised niinimetatud “euroopalikud väärtused”.

Vaatajaküsimust teles võib pidada kindlamaks ühiskonna meelsuse peegliks kui Turu-uuringute ja Kantar Emori kaheldavaid ettesöötmisi.

Eesti Päevalehe tellitud ja Turu-Uuringute AS-i poolt veebruaris läbi viidud küsitlusest selgus, et 10% Eestimaa elanikest näeks Mart Helmet meelsasti valitsusjuhina.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused