Üha uued sündmused tõendavad, et Eesti on Kaja Kallase näol saanud eriti valeliku ja silmakirjaliku valitsusjuhi

Eesti,
- Updated
Kaja Kallas

Kolmapäevases Riigikogu infotunnis ja neljapäevasel valitsuse pressikonverentsil kritiseeris peaminister Kaja Kallas EKRE-t ja Isamaad ürituste korraldamise eest vabariigi aastapäeval, kuigi samasugused plaanid olid eelneval päeval ka Reformierakonnal.

Delfi kirjutab, et pressikonverentsil juhtis üks ajakirjanik peaministri tähelepanu sellele, et ka tema erakond korraldab samasuguseid üritusi ja siis selgus, et Kaja Kallas polevat sellest teadlik, hiljem aga need kavatsused siiski meenusid talle.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nimelt tuli välja, et Reformierakond on planeerinud 23. veebruariks kaks avalikku koosolekut: liberaalse maailmavaate tutvustamise üritused Tallinnas Lepistiku bussipeatuses ja Nõmme turu ees.

Kaja Kallas manitses inimesi suurtest üritustest hoiduma, võttes sihikule oponendid, kuid oma Reformierakonna üritused olid vähemalt sel hetkel veel plaanis ja tühistamata.

Peaministri valelikkus ja silmakirjalikkus torkab üha enam silma: ta keeldus Riigikogu ette tulemast, kuigi veel kahe kuu eest nõudis tollaselt valitsusjuhilt Jüri Rataselt kohest väljailmumist; ta valetas Riigikogus oma intervjuude ilmumisaja kohta; Kallas kutsub üheaegselt vabariigi aastapäeva kodus tähistama ning väidab samas, et kodud on suurim nakkusekolle; nüüd kritiseerib oponente sama asja eest, mida isegi oma erakonnas korraldab – selliseid juhtumeid on veelgi.

Sellest polegi eriti palju aega möödas, kui Reformierakond võttis “valetavaid” EKRE ministreid maha, kui nood mõne kuupäeva valesti olid meelde jätnud. Tema enda mahavõtmiseks on juba õige aeg saabunud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused