Ühiskond vajab Elujaatava Eesti heteroparaadi

Eesti,
©Scanpix
Ainus. Alati. Jäävalt.

Maailmas on üsnagi levinud elujaatamise miitingud ja rongkäigud, mille Eesti peavoolumeedia maha vaikib – ka meie vajame sellist otsest manifestatsiooni.

Üheks selliseks ettevõtmiseks võiks saada mehe ja naise suhet ning laste sündimist ülistav heteroparaad ehk Normal Pride. Kohe alguses tuleks ära märkida, et see poleks suunatud mitte geide, vaid agressiivse homoagenda vastu, kes on oma homoparaadid muutnud jõudemonstratsiooniks – samasoolised võivad sinna küll minna selleks, et ennast hästi tunda, aga geiparaadid üldiselt on ideoloogiline survevahend, et sundida ühiskonda ennast aktsepteerima.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eeskuju võiks võtta 24. veebruari tõrvikurongkäigust, mis on küll rahvusmeelne, kuid pole kunagi protestiüritus kellegi vastu – sinna tullakse ilma loosungiteta, ainult tõrvikute ja lippudega, et tähistada rahumeelselt Vabariigi aastapäeva.

Nii peaks ka heteroparaad rõõmuüritusena olema suunatud mehe ja naise suhte propageerimisele, näitamaks seda, kui palju ilusat ja rõõmsat on erisooliste inimeste suhtes ja kui kaunis on sellisest suhtest sündiv uus elu. Ei mingit geivastasust, ainult Aadama ja Eeva järeltulijate manifestatsioon sellest, et kokku kuuluvad vaid mees ja naine, keda on selles toetamas Loodus.

Võib eeldada, et selline üritus saab geaiagenda vihaste rünnakute objektiks, nagu hiljuti Bostonis välja kuulutatud heteroparaad, mida süüdistati vihaõhutuslikkuses. Aga nii näitab homokogukond üles vaid oma sallimatust – kui nemad võivad paraadi pidada, siis miks mitte ka heterod? Ilmselt peitub rünnaku taga kartus, et homoagendalt võetakse üks nende relv – toretsevad ja pealetükkivad geiparaadid, mil nad saavad näidata, et tänavad kuuluvad ühele vähemusele.

Sallimatus aga on ju ka see, kui geiparaadide puhul ei arvestata inimeste, eriti usklike tunnetega – käivad neil ju ringi poolpaljad, rihmastatud, nilbed ja ebaesteetiliselt käituvad inimesed. Pildil on näha “normaalne” tegelane geisabatilt. Mehe ja naise armastusele rõhuv heteroparaad oleks hea vastus sellisele klounaadile.

Geid ei salli, kui keegi nende tegemisi kritiseerib ja nad tormavad kohe osatajale kallale. Näis, kas seegi heteroparaadi soovitus leiab Facebookis kohe vihakõnekaebaja ja loo eemaldamise – aga sellega näitab homoagenda oma sallimatust ja agressiivsust. Heteroparaadi korraldame me niikuinii!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused