Üks legendaarsetest ERSP asutajatest Eve Pärnaste liitus EKRE-ga

Eesti,
©Peeter Langovits/Postimees
Üks ammune meenutus Eve Pärnaste poolt tehtu tunnustamiselt.

Neljapäeval Hirvepargis toimunud miitingul “Hirvepark 2018: Eesti rahvas – võimatu missioon?“ teatas Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei ERSP üks asutajatest Eve Pärnaste, et liitub Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga.

Oma sõnavõtus meenutas Eve Pärnaste 30 aastat ja kolm päeva tagasi toimunud ERSP loomist Pilistvere kirikus ja kinnitas, et täidab kohe pärast miitingut EKRE-sse astumise avalduse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“EKRE on praegu Eestis ainus erakond, mis kannab puhtalt ja kindlalt edasi neid põhimõtteid, mille alusel loodi ka Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei,” selgitas ta.

30. jaanuaril 1988 avalikustati “Ettepanek Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei loomiseks”, millele oli alla kirjutanud 14 isikut, nende hulgas ka Eve Pärnaste. ERSP asutamise kongress toimus 20. augustil 1988 Pilistvere kirikus.

Eve Pärnaste on olnud Hirvepargi miitingute üks eestvedajaid alates 1987. aastast, oli Eesti Komitee sekretär ja Põhiseaduse Assamblee üks liikmeid. 2001. aastal autasustati Eve Pärnastet Riigivapi V klassi teenetemärgi ja 2006. aastal Riigivapi III klassi teenetemärgiga.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused