Ungari Suursaadik Eestis Kristóf Forrai: oleme uhked, aidates tagada meie Eesti sõprade rahu järgmise nelja kuu jooksul

Rubriik Eesti On
©Ungari Suursaatkond
Ungari õhuväe missioonimeeskond.

Ungari suursaadik Eestis Kristóf Forrai pöördus Uute Uudiste poole südamliku kirjaga, milles öeldakse, et tuginedes meie ühisele jagatud ajaloole, on Ungari alati imetluse ja suure austusega jälginud ja toetanud Balti rahvaste vabaduspüüdeid. Kuuludes koos ühisesse soome-ugri keeleruumi, on eestlastel suursaadiku sõnul ungarlaste südametes alati eriline ja priviligeeritud koht.

Sellega seoses annavad Ungari Suursaatkond ja Suursaadik Kristóf Forrai teada järgmist:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Alates 1. maist kuni 31. augustini juhib Leedus, Šiaulias NATO Balti õhuturbemissiooni Ungari õhuvägi, mida toetavad Ämaris Hispaania ja Ühendkuningriigi õhuväed.

NATO Balti õhuturbemissioon katab kõiki kolme Balti riiki, seega kaitsevad Ungari õhuväe jaoks Rootsis toodetud JAS-39 Gripen tüüpi hävituslennukid ka Eestit. Alates 2015. aastast osaleb Ungari Balti õhuturbemissioonis teistkordselt.

NATO liikmena on Ungari uhke oma enam kui 1000 sõduri üle, kes teenivad erinevatel NATO juhitud missioonidel, peamiselt Kosovos, Afganistanis, Iraagis ja nüüd siis ka 1. maist Balti regioonis. Ungari saadab piirkonda neli JAS-39 Gripen tüüpi hävituslennukit ja umbkaudu 100 sõdurit, pilooti ning tehnilise meeskonna liiget, kes koos Hispaania ja Suurbritannia kompanjonidega tagavad meie Eesti sõprade rahu järgmise nelja kuu jooksul.”

Rahvuskonservatiivid ja Uued Uudised tänavad meie Ungari sõpru koostöö eest rahu ja Eesti sõltumatuse kaitsel!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused