Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ungarit rünnanud Eesti eurosaadikud unustasid, kuidas hõimurahva sõdurid meid Zapadi ajal kaitsesid

-
26.09.2018
Laadime sisu...

Osale Eesti ühiskonnast on Ungari sõber, teisele aga vaenlane – see viimane seltskond unustab selle, kuidas madjarid on meid selgelttuntavalt toetanud.

Eesti globalistid, kes süüdistavad Ungarit Euroopa Liidu ja NATO lõhestamises, unustavad selle, et 2017. aasta juulis tõi Ungari Võrru Kuperjanovi väeossa oma jalaväeüksuse, mis jäi sinna kolmeks kuuks, seniks, kuni Venemaa viis Valgevenes läbi suurõppuse Zapad – see oli Visegradi riikide ühine kokkulepitud panus NATO heidutusmeetme raames.

2. jalaväebrigaadi ülem, kolonel Eero Rebo rääkis tollal, et Visegradi nelik on otsustanud NATO sees julgeolekule panustada ja selleks tuli Võru Taara kasarmutesse jalaväekompanii koos toetuselemendi ja juhtimisega. Oleks õppus Kremli poolt sõjaks kasvanud, oleks madjarid koos eestlastega lahingusse läinud.

Kartellipoliitikute üheks põhiteemaks ongi nii EKRE kui Brüsselile vastanduvate Ungari ja Poola tembeldamine NATO ühtsuse vaenlasteks, ungarlased aga tõestasid praktikas vastupidist, ning seda on teinud ka selgelt Kremli agressiivsusele vastanduv Poola, kes soovib riiki USA baasi.

Eesti kartellierakondade lähetusega eurosaadikud (peale euroskeptiku Igor Gräzini) hääletasid Euroopa Parlamendis Ungari karistamise poolt. Nad on süüdistanud Ungari ebademokraatlikkuses, Euroopa lõhestamises ja Putini käepikenduseks olemises. EKRE seevastu avaldas Ungarile toetust ja sai vastuseks nii peaminister Viktor Orbanilt kui ka välisminister Péter Szijjártólt tänukirja.