Ungarit rünnanud Eesti eurosaadikud unustasid, kuidas hõimurahva sõdurid meid Zapadi ajal kaitsesid

Rubriik Eesti On
- Updated

Osale Eesti ühiskonnast on Ungari sõber, teisele aga vaenlane – see viimane seltskond unustab selle, kuidas madjarid on meid selgelttuntavalt toetanud.

Eesti globalistid, kes süüdistavad Ungarit Euroopa Liidu ja NATO lõhestamises, unustavad selle, et 2017. aasta juulis tõi Ungari Võrru Kuperjanovi väeossa oma jalaväeüksuse, mis jäi sinna kolmeks kuuks, seniks, kuni Venemaa viis Valgevenes läbi suurõppuse Zapad – see oli Visegradi riikide ühine kokkulepitud panus NATO heidutusmeetme raames.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2. jalaväebrigaadi ülem, kolonel Eero Rebo rääkis tollal, et Visegradi nelik on otsustanud NATO sees julgeolekule panustada ja selleks tuli Võru Taara kasarmutesse jalaväekompanii koos toetuselemendi ja juhtimisega. Oleks õppus Kremli poolt sõjaks kasvanud, oleks madjarid koos eestlastega lahingusse läinud.

Kartellipoliitikute üheks põhiteemaks ongi nii EKRE kui Brüsselile vastanduvate Ungari ja Poola tembeldamine NATO ühtsuse vaenlasteks, ungarlased aga tõestasid praktikas vastupidist, ning seda on teinud ka selgelt Kremli agressiivsusele vastanduv Poola, kes soovib riiki USA baasi.

Eesti kartellierakondade lähetusega eurosaadikud (peale euroskeptiku Igor Gräzini) hääletasid Euroopa Parlamendis Ungari karistamise poolt. Nad on süüdistanud Ungari ebademokraatlikkuses, Euroopa lõhestamises ja Putini käepikenduseks olemises. EKRE seevastu avaldas Ungarile toetust ja sai vastuseks nii peaminister Viktor Orbanilt kui ka välisminister Péter Szijjártólt tänukirja.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused