Urmas Kruuse jutud poliitilisest kiusust varjavad Reformierakonna soovi teha Eestist odavtööjõu maa

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Reformierakonna valitsus kavatseb Eestist globalismile avatud riigi teha.

Reformierakonna destruktiivne mõju Eesti ühiskonnale ei tundu veel otsas olevat – poliitoravad ei saa endiselt aru, et on opositsioonis ja nad katsuvad oma agendat valitsusele peale suruda.

Reformierakondlane Urmas Kruuse väidab, et Ukraina tööliste tõrjumise põhjus olevat poliitiline kius, tema sõnul tuleks valitsusel see lõpetada ja lubada hooajatöödel Ukraina päritolu välistööjõudu kasutada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kruuse vihjab sellele, et ukrainlaste siialubamine ei kujutavat terviseriski, ta viitab Soomele ja lõpetab sellega, et puuduvat igasugune adekvaatne põhjus võõrtööjõudu mitte riiki lubada.

Vähemalt üks koalitsiooni osaline, EKRE, ei tegele poliitilise kiusuga – massimigratsiooni ja ukrainlastega kaasneva venestamise lõpetamine on rahvuskonservatiivide üks prioriteete. Erakonna juhid on korduvalt rõhutanud, et ei hakka migratsiooniküsimustes kunagi järele andma.

Seega on Kruuse jutud poliitilisest kiusust tema luulu, mille taga on hoopiski Reformierakonna soov Eesti võõrastega üle ujutada ja teha sellest odavtööjõu maa, kus tehnoloogilisi arenguid asendavad labidamehed ning tööjõu ekspluateerimisega aetakse kokku suuri kasumeid.

Eestis on üle 24 000 ajutise töötaja, enam kui 30 000 võõral on esmane elamisluba, siin on 27 000 poliitilise tegevuse õigusega EL-i kodanikku, lisaks kuue tuhande ringis võõrüliõpilasi – võõraste mass kasvab kiiresti ja see on viimasel kümnel aastal seadustesse kirjutatud skeemide tagajärg, mida on võimatu kiiresti tagasi keerata.

Eestil pole maasikakorjajaid, keevitajaid, ehitajaid, teenindajaid ja ei tea keda veel – tegu on ilmselgelt vale, ainult võõrastele rajatud majandusmudeliga, mille on juurutanud Reformierakond. Mida aeg edasi, seda hullemaks läheb ja varsti ehk on võõraid vaja ka kaitseväkke, volikogudesse ja nii edasi – me anname oma riigi võõrastele ära ja juhtivtegelane selles on Reformierakond.

Kaja Kallase valitsedes saaks Eesti olema maa, kus nii ehitusplatsil kui ka põllul kõlab vene keel, eestlased lahkuvad riigist, asemele tulevad endise Nõukogude odavtöölised, selveteeninduse asemel istuvad kassades umbkeelsed mammid ning truudust vannutakse Brüsselile. (BNS-UU)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused