Urmas Kruuse valmistub võõrtöölisi tooma riigist, kus vaktsineerimine on lapsekingades ja vastumeelne

Eesti,
Urmas Kruuse algatas võõrtööliste sisseveo Euroopa ühest suuremast ja kontrollimatumast koroonakoldest.

Reformierakonna minister Urmas Kruuse soovib iga hinna eest ukrainlasi sisse tuua, märkamata sedagi, mis toimub Ukrainas ja kogu maailmas – võõrtöölised olgu olla.

Ukraina sai esimesed vaktsiinid kätte veebruari lõpus, neil ei olnud varem isegi mitte vaktsiinide ostmise plaani. Selle riigi elanikkond suhtub vaktsineerimisse üsnagi umbusklikult, nagu näitavad ka küsitlused.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Enam kui 50 protsendil ukrainlastest pole kavatsust lasta ennast koroonaviiruse vastu vaktsineerida, selgus kolmapäeval Razumkovi Keskuse uuringust.

Küsitlusele vastanutest 51,5 protsenti ei kavatse ennast vaktsineerida lasta, 12 protsenti kavatseb ennast vaktsineerida lähitulevikus või on juba vaktsineeritud, 16 protsenti kavatseb seda teha hiljem ning kümme protsenti kavatseb ennast vaktsineerida lasta vaid ametliku nõude (näiteks reisimiseks) korral. Kümme protsenti vastanutest ütles, et pole veel otsustanud.

Mida kõrgem vanus, seda sagedamini öeldi, et ennast vaktsineerida lasta ei taheta, selgus uuringust. Vanuses 18-29 andsid selle vastuse 43,5 protsenti ning 60-aastaste ja vanemate seas 57 protsenti.

Nende seas, kes kavatsevad ennast koroonaviiruse vastu vaktsineerida lasta, on 52 protsenti selleks valmis vaid juhul, kui vaktsiin on tasuta. 22,5 protsenti ütles, et on valmis vaktsineerimise eest maksma.

Enamik vastanutest, kes ei taha ennast vaktsineerida lasta, tõid põhjuseks, et Ukrainas kasutusel olevad vaktsiinid ei ole efektiivsed või piisavalt ohutud. 45 protsenti nendest, kes ütlesid, et ei kavatse ennast praegu vaktsineerida lasta, oleksid nõus seda tegema mõne teise vaktsiiniga.

Kakskümmend seitse protsenti neist ütles, et ei taha ennast vaktsineerida lasta, kuna sellega seotud riskid on suuremad kui COVID-19 ohud, vahendab BNS.

Nagu näha, pole ukrainlased just väga altid ennast vaktsineerima. Kui nüüd Kruuse väidab, et need, kes siia tulevad, on seaduskuulelikud, siis tasub tal vaadata Eestis viibivate ukrainlaste seadusrikkumiste andmeid politseistatistikast. Ka Delfi kirjutas Ukraina ettevõtjast, kes imestas eestlaste seaduskuulelikkuse üle, olles ise siin saanud mitu trahvi kihutamise pärast.

Eelmisel suvel korraldas Reformierakonna liitlane Põllumajandus-kaubanduskoja erilennu Ukrainasse ja tõi kohe kolm nakatunut.

Reformierakond on tuntud sellepoolest, et teeb kõike koroona kiuste ja tagajärjed on karmid, nagu mullu Saaremaal.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused