Urmas Reitelmann: Ootame meeleavaldusele kõiki, kel on mure Eesti, oma vanemate heaolu ja oma laste tuleviku pärast

Eesti,
- Updated

Riigikogu liige Urmas Reitelmann kutsub inimesi 22. jaanuariks kella 12 Tallinnasse Vabaduse väljakule, et avaldada meelt valitsuse saamatu majanduspoliitika vastu ja nõuda elektrihinna langetamist.
„On põhimõtteline küsimus, kelle jaoks on valitsus. Kas valitsus on selle jaoks, et teenida oma rahvast, seista hea tema heaolu ning riigi majanduse edukuse eest? Või on valitsus selleks, et dotseerival kombel öelda, mida inimesed tegema peavad ja sundida neid kannatama? See ei ole normaalne, mida tänane valitsus praktiseerib,“ ütles Reitelmann.

„Me oleme täna olukorras, kus paljudes peredes ja ettevõtetes on käes häda, aga mõnedes ka katastroof. Õnnetusi võib juhtuda, raskeid olukordi tuleb ette, aga siis tuleb kiiresti reageerida. Tänane valitsus on reageerinud täiesti vastupidiselt oodatule ja lisaks sellele, et inimesed hädas, on võtnud ette ka nende inimeste alandamise. See on absoluutselt lubamatu.“

Reitelmann kutsub meeleavaldusele kõiki, kellele on Eesti kallis: „Me ei ole täna keset jaanuari tavaolukorras, meil on energeetikakriis, meil on nakkushaigused ja meil on äärmiselt keeruline rahvusvaheline olukord, milles valitsus käitub käpardlikult, saamatult, visioonitult, tahtejõuetult inertselt – risti vastupidi sellele, mida Eesti inimesed ootavad. Me ootame meeleavaldusele kõiki, kellel on mure Eesti pärast, rahva käekäigu pärast, oma vanemate heaolu pärast, oma laste tuleviku pärast.“

VAATA LISAKS:

Meeleavalduse lehekülg Facebookis

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused