Urmas Reitelmann: päev täis toredaid kohtumisi ja samas EKRE vaenajate monumentaalset rumalust

Eesti,
Urmas Reitelmann.
©UU
81KS20190404FL_1430

EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann vaatleb poliitilist heitlust täis teisipäeva lihtsa inimliku pilguga.

“Tänane päev tõestas taaskord, et rahvusliku aate kandjad, emakeelest olenemata, on erakordselt sümpaatsed ja armsad inimesed.

Le Pen on lisaks fantastiliselt populaarne. Tulime Vene tänavalt üle Raekoja platsi Mustpeade majja. Ühtäkki olime ümbritsetud prantsuse ristlusturistidest, kes oma riigi populaarseima erakonna juhi kohe ära tundsid. See oli südantsoojendav ja rõõmus kohtumine kõigile, suruti kätt ja sooviti edu. Fantastiline stseen, millest “Kadrioru Lendav Tsirkus” undki ei oska näha.

Ja veidi ka Eesti “ajakirjandusest”. Neile serveeritakse Euroopa Parlamendi valimiste eel nelja riigi rahvuslike erakondade esindajaid otse kandikul ja imbetsillid küsivad ainult Marine Le Peni pangalaenu ning Krimmi kohta ajahetkel, kui terve kontinent on teelahkmel ning oma saatust muutmas. Ma ei suuda ikka veel lakata imestamast, kui monumentaalne võib olla rumalus.”

Uued Uudised lisavad, et väike kamp korduvkasutusega loosungitega protestijaid Mustpeade maja ees näitas, kui võimetu on opositsioon oma poolehoidjad aktsioonidele tooma – kogu aeg pisike seltskond poliitaktiviste.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused