UUED PIIRANGUD: Alates reedest on kaubanduskeskused suletud, avalikus kohas tohib koos viibida kuni kaks inimest

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Alates homsest tohib avalikus kohas koos viibida kuni kaks inimest.

Valitsus otsustas alates reedest sulgeda kaubanduskeskused, aga sealsed toidupoed ja apteegid jäävad avatuks. Ka tohib alates kolmapäevast avalikus kohas koos viibida kuni kaks inimest.

Valitsus otsustas kehtestada uued piirangud avalikus kohas liikumisele, kaubanduskeskustele, meelelahutus ja söögikohtadele.

Alates kolmapäevast tuleb avalikus kohas, nagu näiteks välised mängu- ja spordiväljakud, rannad, promenaadid, tervise- ja matkarajad ja siseruumis (välja arvatud kodus) hoida teiste inimestega vahet vähemalt kaks meetrit.

Avalikus kohas tohib koos viibida kuni kaks inimest. Piirang ei kehti koos viibivatele ja liikuvatele peredele ning avalike ülesannete täitmisel.

Alates reedest on kaubanduskeskused suletud. Avatuks jäävad toidupoed, apteegid, telekommunikatsiooni ettevõtete müügikohad, pangakontorid, pakuautomaadid ning kauplused, kus müüakse või laenutatakse abivahendeid ja meditsiiniseadmeid abivahendi kaardi või meditsiiniseadme kaardi alusel.

Söögikohtades on lubatud vaid toidu kaasamüük. Sisse- ja väljapääsude juures tuleb tagada desinfitseerimisvahendite olemasolu.

Alates reedest tuleb kella 22-st sulgeda söögikohad, baarid ja teised lõbustusasutused, välja arvatud toidu kaasamüük ja toidu kojuvedu.

Samast päevast on suletud meelelahutuskohad, nagu näiteks keegel, piljard, vesipiibukohvikud, bowling, täiskasvanute klubid.

Piirangud vaadatakse üle kahe nädala möödumisel.

 

Kommentaarid

4 commentsOn UUED PIIRANGUD: Alates reedest on kaubanduskeskused suletud, avalikus kohas tohib koos viibida kuni kaks inimest

 • Avatar

  No muidugi. See on ju ÜRO agenda. Nemad teevadki seda. Vanglaplaneet kirjutab sellest aga keegi ei viitsi süüvida. Kõik tahavad elada mingi vati sees ja omas mullis. Silmad kõrvad lahti hoida ja kuulata mis on õige.

 • Avatar

  Nende piirangute valguses oleks kasulik kuulata ka VF sõjaväeluure seisukohta.
  Meenutaks, et see on asutus kus isetegevus avalikul sõnavõtmiselt on keelatud – seega tasub kõrva taha panna!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=SZJC9JM2u70

 • Avatar

  Daniel Raissar vahendab David Icke’i FB-s:

  “Mida ma olen viimased 30 aastat rääkinud, on see, et nad planeerivad massiivset majanduskriisi… See koroona-viiruse hüsteeria annab vabanduse majandus põhja lasta… Mida see koroona-viiruse hüsteeria loob, on olukord, kus globaalselt hävinevad väiksed-, pere-, keskmised- ja isegi mõned suured firmad. Nende eesmärk on, et maailma juhiks ainult gigantsed korporatsioonid.
  Praegune olukord ei ole seotud pikas perspektiivis tervisega, vaid majandusega… Mis juhtub inimestega, kelle firmad kokku kukuvad? Mis juhtub inimestega, kes nende all töötavad? Nad langevad madalklassi. Kui süüvida asjasse sügavamale, saame aru, et neid ei koti inimesed…
  Meil palutakse uskuda nüüd, et nad hoolivad vanadest inimestest. Me peame sulgema erinevad hotellid, baarid, toidukohad, et kaitsta vanureid ja selle läbi majandus hävitatda. Need on inimesed, kes on terve elu maksnud makse ja saavad nüüd oma eluaastate lõpus väga väikse pensioni, mis annab neile väga väiksed valikud. Inimesed ei saa lubada endale hädavajalikke asju. Nad peavad ostma ebatervislikku toitu, sest see on kõik, mida nad endale lubada saavad. Nad ei saa lubada endale värsket toitu (nb. ensüümid!), et oma immuunsüsteemi ergutada. Samal ajal hingavad nad sisse saastatud õhku. Joovad vett, mis on mürgitatud ja muud jama, mis on suhkrut täis, mis on immuunsüsteemile laastav.
  Me elame julma kiirguse sees, mis laastab immuunsüsteemi (mobiilimastid, kodudes wi-fi ruuterid jne.)…
  Ja see süsteem on lubanud sellel kõigel juhtuda, on lubanud korporatsioonidel seda teha. Nüüd, kui nad on vanainimeste immuunsüsteemi hävitanud, palutakse meil uskuda, et süsteem hoolib vanurite tervisest. Neid ei koti…! Ma ei räägi meditsiinitöötajatest ja doktoritest. Ma räägin tuumikust, maailma kitsast “eliidist”, kes kõike seda juhib. Neid ei koti vanurid. Vanurid on vabandus, miks läbi suruda oma plaani…
  See viirus möödub, aga majanduslik olukord jääb.”

 • Avatar

  ETV näitas jälle oma taset,heli oli äärmiselt kehva ja lõpetati poole pealt. No ei suudeta selles firmas korda majja lüüa.Kahju.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused