Uued Uudised on populaarsemaid portaale sotsiaalvõrgustikes

Eesti,
- Updated
UUED UUDISED PAREMAL

Hiljuti hakkas internetilehekülg uudis.net näitama populaarsemate uudiste edetabelit erinevatest Eesti uudisteportaalidest, kus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna portaal Uued Uudised on pidevalt kolme-nelja loetuma portaali hulgas.

Uus teenus uudis.net analüüsib sotsiaalvõrgustike andmeid ja arvutab kokku iga konkreetse uudisnupu populaarsuse igal ajahetkel. Nõnda saab Eesti internetis avaldatud uudiste populaarsust jälgida reaalajas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uudis.net võtab kokku 47 erinevat Eesti meediaväljaannet, päevas avaldatakse umbes 600-800 uudist. Uudis.net näitab uudise lühitutvustust ning selle populaarsuse graafikut, pikema uudise versiooniga saab lugeja tutvuda originaalallikas.

Lisaks uudiste edetabelile avaldatakse ka meediaväljaannete edetabelit, kus Uute Uudistega võitlevad liidripositsiooni eest tavaliselt Postimees, ERR, Delfi ning Õhtuleht.

Selles edetabelis mõõdetakse uudise populaarsust väärtusena, mis sõltub sellest, kui palju arutatakse selle uudise üle sotsiaalsetest võrgustikes. Mida suurem on uudise populaarsus, seda kõrgemal kohal on see edetabelis.

Uued Uudised avaldab uudiseid nii kodu- kui ka välismaalt, lisaks EKRE liikmete mõtetele ja avaldustele, avaldatakse ka teiste rahvuskonservatiivide vaateid, samuti refereeringud, intervjuusid, kaastöid. Uued Uudised näitavad ka telesaateid ja videoklippe.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused