Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

“Uusväärtused”: naine jalutas Pärnu rannas, alasti mees rihma otsas. Tuttav pilt “uhkuse paraadidelt”

23.07.2023
Homoparaad Kölnis. Seega on Pärnu rannas juhtunu “uusnormaalsus”.
© Scanpix

Postimehe lugu sellest, kuidas Pärnu rannas võis naise rihma otsas näha alasti meest, tundub ühiskonda šokeerivat vaid seetõttu, et “kutsu” oli ihualasti – inimkoerad rihma otsas on samas tuntud-teatud juba paljudelt geiparaadidelt, kus seda tehakse kõigi, ka laste silme all.

Postimees kirjutas 18. juulil pealkirja all “Naine jalutas Pärnu rannas alasti meest nagu koera?!”, et “…päise päeva ajal jalutas väidetavalt naine meest keti otsas. Rannas viibinud noormehe sõnul ei olnud tegu eesti rahvusest isikutega. Pärnu politseijaoskonna piirkonnagrupi juht Tõnu Kivis tõi esile, et korrakaitseseaduse alusel on avalikus kohas keelatud viibida alasti, kui see häirib teisi.”

Eesti ühiskonnal ei maksa šokeeritud olla: just see ongi see maailm, mis tuuakse siia Reformierakonna, Eesti 200 ja sotside homoseadusega. Marksistliku seksrevolutsiooni sisse kuulubki täielik seksivabadus (loe: moraalitus), pahede, kapriiside ja nõrkuste ülistamine, ebanormaalsuste normaliseerimine.

Karta on, et tegu on alles õitega, viljad alles tulevad. Politseigi vihjab ainult, et probleem olevat mehe alastuses, kui see häirivat teisi. “Geipraididelt” tuttavat enese ja teiste seksuaalset alandamist avalikus ruumis ei peeta poliitkorrektselt tähelepanu väärivaks.

Pärnu rannas toimunu tähendabki liberaalse Lääne “uusväärtuste” kohalejõudmist. Ärge olge šokeeritud, harjuge, ütleks selle peale üks neljatäherühmitus, kes sellist “uusnormaalsust” siia impordib.

Kellel võimalus on, vaadaku rahvusvahelistest pildipankadest kombelõtvu Lääne geiparaade – pole ime, kui näiteks Gruusias rahvas sellised üritused laiali peksab.

Uued Uudised