Vaata, kes rahvuskonservatiividest kandideerivad sinu valimisringkonnas parlamenti!

EKRE

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kinnitas täna toimunud volikogu istungil kandidaadid 3. märtsil toimuvateks Riigikogu valimisteks.

EKRE KANDIDAADID RIIGIKOGU VALIMISTEL


VALIMISRINGKOND NR 1

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa

1. URMAS ESPENBERG
2. URMAS REITELMANN
3. ARGO LUUDE
4. KARL-OLAF RÄÄK
5. TOIVO TASA
6. ATS MILLER
7. ÕNNELI MATT
8. RIHO RAUSMA
9. EDA RÜÜTEL
10. KÜLLI REMSU
11. URMAS SIEMER
12. GEORG KIRSBERG

VALIMISRINGKOND NR 2
Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

1. LEO KUNNAS
2. ENDEL OJA
3. MAIT TALU
4. RIHO NÜÜD
5. URMAS SIMON
6. RAUL ÖPIK
7. KARINE SIIAK
8. HASSO UUETOA
9. VEIKO HARTWIG VALGEPEA
10. VILJO TAMM
11. MARE LIIGER
12. JUHAN KOBIN
13. PIRET KOLLO
14. KATRIN LINDE
15. KAIRET REMMAK-GRASSMANN

VALIMISRINGKOND NR 3
Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa

1. MARTIN HELME
2. KADRI VILBA
3. WESSE ALLIK
4. MART KALLAS
5. EVE PÄRNASTE
6. RAIVO PÕHJAKIVI
7. TÕNIS TÄHE
8. ANDRE PERE
9. JÜRI BÖHM
10. AIN PEDAJAS

VALIMISRINGKOND NR 4
Harju- ja Raplamaa

1. HENN PÕLLUAAS
2. SIIM POHLAK
3. RENE KOKK
4. PAUL PUUSTUSMAA
5. KAI RIMMEL
6. MAREK LEINEMANN
7. MART JÄRVIK
8. TÕNU URVA
9. JAANUS HÄRMS
10. ROLAND TÕNISSON
11. ALAR VALGE
12. MEELIS ROSENFELD
13. PEETER KRALL
14. RANNO POOL
15. TÕNU KAUR
16. RUDOLF JEESER
17. MIHKEL SARETOK

VALIMISRINGKOND NR 5
Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

1. HELLE-MOONIKA HELME
2. JAEN TEÄR
3. HARDI REHKALT
4. AGNES PULK
5. ILLE PALUSALU
6. TOOMAS VALLIMÄE
7. MARTIN JUDANOV
8. DANIEL MEREÄÄR

VALIMISRINGKOND NR 6
Lääne-Virumaa

1. ANTI POOLAMETS
2. MARTI KUUSIK
3. AARNE MÄE
4. UNO TRUMM
5. TANEL TARKMEES
6. AIGAR PÕDER
7. LEO BERGSTRÖM

VALIMISRINGKOND NR 7
Ida-Virumaa

1. KERSTI KRACHT
2. RIHO BREIVEL
3. ARVO ALLER
4. KALEV PRITS
5. EVELIN POOLAMETS
6. ANDRES PIIBELEHT
7. TIIT RAUD
8. TAAVI ZAHHAROV
9. MARI-LIIS LILLEMETS

VALIMISRINGKOND NR 8
Järva- ja Viljandimaa

1. JAAK MADISON
2. KALLE GRÜNTHAL
3. REIN SUURKASK
4. MEDI MEIKAR
5. ENN SARV
6. HELI KOIT
7. TARMO HINTS
8. ANDO TULVIK
9. PRIIT JÜRJENS

VALIMISRINGKOND NR 9
Jõgeva- ja Tartumaa

1. PEETER ERNITS
2. RAIVO PÕLDARU
3. ÜLLE ROSIN
4. KERT KINGO
5. MALLE PÄRN
6. AIVO LILL
7. AIVAR ÕUN
8. KRISTIAN SUVE
9. AARE RÜÜTEL

VALIMISRINGKOND NR 10
Tartu linn

1. JAAK VALGE
2. RUUBEN KAALEP
3. INDREK SÄRG
4. INDREK HIRV
5. MAREH KALDA
6. INDREK KALDA
7. AARE TAMM
8. AIN EHARI
9. MERIKE LUMI
10. HEIKI VILEP

VALIMISRINGKOND NR 11
Võru-, Valga- ja Põlvamaa

1. UNO KASKPEIT
2. MERRY AART
3. TIIT KALA
4. ARNO SILD
5. INDREK KÄO
6. GAIUS GIL
7. ANTS TAUL
8. KALMAR LUISK
9. MEELIS AIANURM
10. JÜRI KAVER

VALIMISRINGKOND NR 12
Pärnumaa

1. MART HELME
2. ALAR LANEMAN
3. HELDUR PAULSON
4. HELLE KULLERKUPP
5. EDMOND PENU
6. ROBERT KIVISELG
7. MEELIS MALK
8. KAIDI SUVISTE
9. SIIMO LOPSIK

 

Kommentaarid