Vabadussõja võidusammas taas remondis

Eesti, Repliik,
- Updated
Vabadussõja ausamaba remont 2107 novembris

Rahvasuus juba remondisamba ja remondihamba nime pälvinud Vabadussõja võidusammas on taaskord  rekonstrueerimise all, neelates maksumaksjate raha. Sammas näikse olevat nagu Tallinna linn, mis kunagi valmis ei saa.

Tänaseks päevaks on juba raske kokku lugeda kui palju kordi Vabaduse väljakul asuvat võidusammast remonditud või putitatud on. Näib, et hädad saadavad sammast juba planeerimise algusest ning neil ei paistagi lõppu tulevat. Kas polnuks efektsete klaasplokkide asemel, mille vahevuugid niiskust ja külma läbi lasevad, parem kasutada tagasihoidlikumaid, kuid samas ka vastupidavamaid materjale, mida saanuks alt või külgedelt samuti huvitavalt valgustada? Aga jah, see on nii pika hambaga teema.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vabadussõja ausammas on taaskord tarastatud ning selle ümber käivad remonditööd, millest kõneleb ka silt: “Vabadussõja võidusamba rajatiste rekonstrueerimine, riigihange number 186291” Enska Ehitus.

Riigihanke 186291 kohaselt on üheks rekonstrueerimise põhjuseks soov peletada rulatajaid, et tagada graniitkiviplaatidest äärise säilivus, milleks paigaldatakse rulatajate sõitmise takistamiseks arhitektuuriga haakuv tõkestus. Ei jää muud ütelda kui hoia ja keela ning jõudu ja kannatust!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused