Vabandame valeinfo avaldamise pärast

Eesti,
- Updated
Tegijal juhtub

8.02.2020 avaldas portaal Uued Uudised loo, milles väidetakse, et Delfis ilmus lugu, mille kohaselt on Eestis üheksa koroonaviirusesse nakatunud inimest, kes viibivad Pelgulinna haiglas, ning et Delfi on nimetatud loo paanika ärahoidmiseks eemaldanud. Need väited on valed.

Info kõnealuse artikli kohta saabus Uutele Uudistele meilitsi ja kaasa oli pandud kuvatõmmis, millest nähtus, justkui oleks vastav lugu Delfis ilmunud. Selgus, et tegemist oli fotomanipulatsiooniga. Eemaldasime loo kohe, kui Delfi Uute Uudistega ühendust võttis. Vabandame ebaõige info avaldamise pärast nii Delfi kui ka oma lugejate ees. Toimetus on edaspidi lugejakirjade avaldamisel tähelepanelikum.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kommentaarid

3 commentsOn Vabandame valeinfo avaldamise pärast

 • Avatar

  Aga millal Delfi vabandama hakkab oma valede eest?

  • Avatar
   uskmatu toomas

   Delfil oleks lihtsam vabandada õigete uudiste pärast st.vabandada tuleks vähem.

 • Avatar
  Anti-Marxist Action

  Mingi EKRE vihkaja ise saatis selle meili et EKRE lolliks teha.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused