Vahur Kersna: aitäh, Jüri, aitäh, valitsus! Peeter Ernits: aitab soigumisest, Vahur!

Peeter Ernits paljastab idapiiril toimunud ulatusliku valearvestamise.

Sotsiaalmeedias vastab Peeter Ernits Liina Kersna abikaasale Vahurile, et tolle sõbrad pole veel kogu Eesti.

Vahur Kersna kirjutab Postimehe arvamusloos: “Minu rahvasaadikust abikaasa räägib, kuidas talle kirjutavad Facebookis kümned ja kümned lihtsad Kagu-Eesti inimesed, kes küsivad, mida nad saaksid teha, kuhu koguneda või… Üks, et mitte öelda arukam osa rahvast on tõsiselt mures ja häiritud. Et see jama kord ometi lõpeks. Et Eesti elu vanker saaks kraaviservalt jälle kindlale teele veeretatud.

Tegelikult ongi see praeguse koalitsiooni suurim, märkimist ning tänu vääriv teene. Üle pikkade aastate on nende tragikoomiline show pannud inimesed taas poliitikast tõsiselt huvitama, ühiskonnas toimuvale kirglikult kaasa elama.”

Vahur Kersnale vastab EKRE saadik Riigikogus Peeter Ernits: “Aitab, Vahur soigumisest. Kui sinu rahvasaadikust naisele kirjutavad kümned inimesed ja küsivad millal see jama lõpeb, siis mulle kirjutavad teised kümned inimesed ja paluvad mitte järgi anda. Mitte ainult ei kirjuta, võhivõõrad inimesed ka helistavad, astuvad tänaval ligi, ütlevad, et olete õigel teel. Ja pole nad Vahur, mingid natsid, kuigi sinu naise võitluskaaslased nii räägivad. Igal tänavanurgal, kaebavad isegi väljamaale.”

Vahur Kersna on see inimene, kes soovitas seksuaalselt rahuldamatutele EKRE meestele bordellid avada. See näitab mehe tõsiseltvõetavust poliitikaküsimustes. Mis aga puutub Liina Kersnasse, siis tema sai Võru-, Valga- ja Põlvamaal 2343 häält, EKRE kandidaat Uno Kaskpeit aga 3802 häält. Peeter Ernits sai Jõgeva- ja Tartumaal 3846 häält.

Kommentaarid