Valdo Randpere, kas tead, kui paljudel on sinu pärast häbi?

Eesti,
- Updated
©Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
Valdo Randpere saab näpuga ainult enda peale näidata.

Aferisti kuulsusega Valdo Randpere ütles telekanalis TV3: esimest korda ajaloos on mul häbi võimalike Eesti ministrite pärast. Mis ajast selline mees on üldse võimeline häbi tundma?

“Mina loodan, et lõpuks Eestis hakatakse uurima teie kuritegusid, mahhinatsioone, korruptsiooniskandaale,” ütles selle peale EKRE poliitik Jaak Madison. “Teid on seal fraktsioonis palju vähem, kes tunnevad häbi Eesti pärast, kui neid Eesti inimesi, kes tunnevad uhkust uue valitsuse pärast,” vahendab Delfi Jaak Madisoni sõnu.

Randpere enda elus on palju segast, alates tema nõukaaegsest sattumisest välismaale, kus ta sai “ära hüpata” – tollal oli Rootsi sõit parteiline privileeg.

Praegu kaitseb Randpere tuliselt topeltkodakondsust ja paljud on avaldanud arvamust, et see pole tingitud millestki muust, kui soovist omada Rootsi passi juhuks, kui Venemaa peaks Eesti vastu agressiooni ette võtma – siis oleks Randpere varsti Tais oma majas peidus.

Kuigi Randpere kuulub sallivuslaste leeri, on ta varem lubanud korruptante (ehk endasuguseid) kohtuta hukata – kuidas selline mees saab üldse poliitikas ausat meest mängida? Ilmselt seetõttu, et ta on korruptantide ja riigivaraste erakonnas…

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused