Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Valetajate valitsus peidab oma sigadused avalikkuse eest, nüüd siis kliimaministeerium

02.08.2023
Kliimaministeerium annab ilmselt RMK-le võimaluse veel Natura alade arvelt raha riigikassasse koguda.
© Uued Uudised

Reformierakonna, Eesti 200 ja sotside valitsust ei tohiks keegi usaldada, sest nad varjavad oma tegematajätmisi ja valeotsuseid hoolikalt.

BNS vahendab: “Keskkonnaministeerium, praegune kliimaministeerium vaikis Postimehe andmetel avalikkuse ees sellest, et kaupleb järjekordse rikkumismenetluse algatanud Euroopa Komisjonilt nelja aastat lisaaega loodusväärtuste hävitamisele piiri panemiseks, kuigi on sellega 15 aastat kummi venitanud ja isegi hävitamist kiirendanud.

Üleeuroopalisi loodusväärtusi kaitsva Natura 2000 elupaikade direktiivi nõuete eiramise tõttu sai Eesti rikkumismenetluse kraesse 26. jaanuaril. Euroopa Komisjon ilmutas selle kohta väikese teate. Keskkonnaministeerium aga vaikis ega selgitanud avalikkusele, milline on rikkumiste sisu ja mil viisil plaanivad ametnikud loodusväärtuste edasisele hävingule piiri panna. Kõik vastavad dokumendid on salastatud.

Ajutisi meetmeid loodusväärtuste hävimise takistamiseks selle nelja aasta jooksul pole ministeerium kehtestanud ega ka vastava plaani olemasolu maininud.”

Nii Euroopa rohelises kokkuleppes kui ka EL-i elurikkuse strateegias aastani 2030 rõhutatakse, et EL-i jaoks on oluline peatada oma elurikkuse vähenemine – niisiis ei täida kliimahüsteeriat õhutav Michali ministeerium ise neid eesmärke, mida ta teistele peale surub.

Ulatuslik loodusväärtuste hävitamine on uudise põhjal käinud juba ammu, kuid Kristen Michali kliimaministeerium küsib sellele lisaaega – ilmselt selleks, et võimulolev koalitsioon saaks neli aastat metsarikkuste arvel oma kukruid täita ja kui nad kord võimult tõrjutakse, on alles vaid tühermaa.

Kaja Kallase valitsedes on riiklik salastamine võtnud enneolematud mõõtmed. Muuhulgas pandi keelupitser 75 aastaks peale sõbranna Liina Kersna testihanke juhtumile.

Uued Uudised