Valides Marina Kaljuranna europarlamenti, saab Eesti rändepakti, massiimmigratsiooni ja “rahuusu”

Eesti,
©Teet Malsroos/Õhtuleht
Marina Kaljulaid on seni nautinud ülesköetud populaarsust, kuid seda rängemad on olnud kukkumised.

Väidetavalt on sotside ridades kandideeriv Marina Kaljurand hetkel kõige populaarsem Euroopa Parlamendi valimiste kandidaat. Mida aga tasuks tema toetamise puhul teada?

Marina Kaljurand, kes Eestis võib paljudele toreda inimesena tunduda, hakkab Euroopa Parlamendis olema sotsialistide fraktsioonis, ja seal pole tal mingit võimalust võidelda Eesti rahvusriigi eest (ilmselt ta seda ei soovigi). Küll aga hakkab ta hääletama oma fraktsiooni rahvusluse-vaenulike algatuste poolt ja need on juba tõesti Eestile ohtlikud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Euroopa sotsialistide esikandidaat eelseisvatel Euroopa Parlamendi valimistel Frans Timmermans, kes soovib ka Euroopa Komisjoni presidendiks, puudutas enda ülesseadmise protsessis ka migratsioonitemaatikat ja Euroopa suhet Aafrikaga, mis olevat “saatuse küsimus” ja “meie ühine vastutus”. Küsimusele “Kes kelle saatusega tegeleb? Kas aafriklased Euroopa saatusega või eurooplased Aafrika saatusega?” küsis ta ja vastas: “Me oleme koos. Meie saatused on seotud.”

Timmermans ütles, et Euroopa ei saa „jääda rahu ja vabaduse kohaks”, kui kogu kontinendil ei kehtestata massilise sisserände kaudu „mitmekesisust”, sealhulgas „isegi kõige kaugemate nurkades”. Ta lubas, et tema juhtimisel on Euroopa Komisjonil nulltolerants nende riikide suhtes, kes keelduvad osalemas globaliseerunud, „progressiivses” tegevuskavas, mis hõlmab ka Kolmanda maailma rännet. Lisaks lubas Timmermans purustada Euroopa konservatiivsed valitsused.

Timmermans on võtnud sõna kohtumisel kuue Euroopa Liidu liikmesriigi (Saksamaa, Prantsusmaa, Holland, Itaalia, Belgia ja Bulgaaria) juhtivate vaimulike liidritega, kus kohtumise teemadeks olid moslemite diskrimineerimine, usuvabadus, moslemeid ohustavad rassistid, ning moslemite uued väljakutsed ja võimalused oma uuel kodumaal.

Kohtumise lõppedes avaldatud pressiteate sõnul teatas Timmermans: „Islam on Euroopa Liidus, et jääda Euroopa Liitu! Mitmekesisus – see on reaalsus Euroopa ühiskonnas, mis määrab, milline on meie tulevik”.

Nagu näha, on Marina Kaljuranna tulevaseks ülemuseks globalist, rahvusriikide hävitaja ning Euroopa moslemimigrantidega uputaja. Kaljurand võib Eestis küll lihtinimesele oma olla, aga Euroopa Parlamendis on ta Eesti jaoks hävituspataljonlane.

Ja veel üks moment, millest kirjutab Delfi: “Kõige populaarsem kandidaat on Marina Kaljurand, kes tooks praeguse seisuga SDE-le Euroopa Parlamendis kaks kohta. Kuna kõigi teiste SDE kandidaatide individuaalne toetus on alla 1 protsendi, siis pole tegelikult kindel, kes praeguste tulemuste realiseerumisel SDE nimekirjast teisena Euroopa Parlamenti pääseks – hetkel on nende nimekirjas populaarsuselt teine Indrek Tarand (0,9 protsenti).”

Nii et valid Kaljuranna, saad Tarandi kauba peale. Kas see tehing ikka on hea – nii rahvusriikluse lammutamine kui ka intrigant ühes paketis? Brüsseli baarid on Tarandi suhtes muidugi heakskiitval meelel…

Allikad: Breitbart, Objektiiv, Delfi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused