Valides sotsid, Kaljuranna ja Tarandi, valid hukatusliku “Euroopa manifesti”, Marxi, rändepakti ja afroresolutsiooni

Eesti,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Valides sotsid Marina Kaljuranna ja Indrek Tarandi, valid ka Karl Marxi.

Sotside valimine Euroopa Parlamenti tähendab Eestile väga halbu tagajärgi, sest nemad hakkavad hääletama kõige rahvusriikluse-vaenulikuma sotsialistide fraktsiooni reeglite järgi.

Hiljuti kirjutas Delfi: “Ülekaalukalt kõige populaarsem kandidaat on Marina Kaljurand (17,4 protsenti), kes tooks praeguse seisuga SDE-le Euroopa Parlamendis kaks kohta. Kuna kõigi teiste SDE kandidaatide individuaalne toetus on alla 1 protsendi, siis pole tegelikult kindel, kes praeguste tulemuste realiseerumisel SDE nimekirjast teisena Euroopa Parlamenti pääseks – hetkel on nende nimekirjas populaarsuselt teine Indrek Tarand (0,9 protsenti).”

2012. aastal ilmus “Euroopa manifest”, millega Euroopa Liidu föderaliseerumise eestvedajad kutsuvad üles rahvusriikide järgsele globalistlikule ajastule teed sillutavale revolutsioonile.

“Euroopa manifest”, mille autoriteks on endine marksistlik anarhist Daniel Cohn-Benditning Euroopa Parlamendi Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsiooni esimees Guy Verhofstadt ning mille eesti keelde tõlkimise on korraldanud Indrek Tarand, on saanud Eesti avalikus arutelus kahetsusväärselt vähe tähelepanu, kirjutab Objektiiv.

EKRE Riigikogu saadik Urmas Espenberg ütleb, et “Euroopa Manifest” on otsene järg Marxi ja Engelsi “Kommunistliku partei manifestile”. Indrek Tarand on üks “Euroopa Manifesti” levitajaid ning kui ta Marina Kaljuranna tuules Euroopa Parlamenti pääseb, jätkab ta Euroopa traditsioonide lammutamist – ja seda teeb sotsialistide fraktsioonis ka Marina Kaljurand.

Et mõista, mida “Euroopa Manifest” tähendab, vahendavad Uued Uudised Objektiivi selgitusi – siit saate teada, keda te Marina Kaljuranna ja Indrek Tarandi näol Euroopa Parlamenti valite ja mida nad seal tegema hakkavad. Tarand on saanud tuntuks oma Facebooki postitustega, milles lubab rahvuslasi kuklalaskudega kostitada ning võõrastel miitingutel räuskamise, mikrofonide käestrebimise ja inimeste provotseerimisega. Kaljurand on seni piirdunud verbaalsete rünnakutega rahvuskonservatiivide suunal.

Manifest sisaldab terve rea varjamatult revolutsioonilisi loosungeid ja üleskutseid, nagu näiteks alljärgnevatest paragrahvidest nähtub:

— “Vaid otserünnak võib meid nüüd päästa. Otserünnak kriisi tegeliku põhjustaja vastu – see tähendab rünnakut rahvusriikide soovimatuse vastu luua tõeliselt ühendatud ja föderaalne Euroopa. Ehk teisisõnu – rahvusriikide soovimatuse vastu loovutada rohkem suveräänsust ja võimu ühendatud ning föderaalsele Euroopale.”

— “Euroopa peab lõpule viima selle, mida ta juba maailmatasemel alustanud on: globaliseerumise enda. Sellegipoolest ei saa kõik see juhtuda ühe asjata. Euroopa peab oma rahvuslikud deemonid nüüd ja igavesti maha raputama. Euroopa peab oma naba jõllitavaist rahvusriikidest jäädavalt edasi liikuma. On tarvis tõelist revolutsiooni. Euroopa Föderaalne Liit tuleb ellu kutsuda. Selline Föderaalne Liit, mis laseks Euroopal saabuvas rahvuslusejärgses maailmas võimalikult kiiresti oma koha sisse võtta. Riigipead ja valitsused, kes ei soovi seda, on arad, laisad ja lühinägelikud. Raputagem nad nende loidusest üles. Näidakem nende võimetust neile peeglist. Ärgem jätkem neid rahule mitte ühekski päevaks. Liikugem koos teistsuguse Euroopa suunas, tuleviku Euroopa suunas.”

— “Paneme Euroopa föderalistid tüüri. Need oleksid poliitikud, kes esindavad ainult Euroopa huve. Meil on küllalt rahvuslikke ja kohalikke parlamente, kuhu valida esindajaid, kes kaitsevad rahvuslikke ja kohalikke huve. Euroopa Parlament peab keskenduma Euroopa huvile, mitte Liikmesriikide huvidele. Meie peame valijatena seisma hea selle eest, et Euroopa asja ajavad poliitikud saaksid valitud. Euroopal pole vaja takistajaid, kes tahavad ainult Euroopat hävitada. Need on poliitikud, kes istuvad parlamendisaalis ja muudkui lehvitavad protestiks oma riigi lippe, kuigi samas ei valmista neile raskust eurosaadiku palka vastu võtta. Veelgi enam, Euroopal pole vaja “pätte”, kes kasutavad oma mandaati jätmaks muljet, et neil on väga palju käsil. Või kes saavad parlamendist heldet palka, et ainult kitsalt rahvuslikke huve kaitsta.”

— “Naeruvääristage neid, kes käsitlevad Euroopat kui vanade isamaade lõtva ühendust. Rebige maskid konservatiividelt, kelle eesmärgiks on tegelikult demokraatia likvideerimine. Ja peamine, häbistagem populiste, kes väidavad, et nemad teavad, mida rahvas mõtleb.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused