Valimiskampaania Keskerakonna moodi: linnakodanike ühine raha pannakse nahaalselt oma kampaania teenistusse

Eesti,
- Updated

Keskerakondlikel valimiskampaaniatel on kõigile ammu tuntud ja teada tunnusjooned nagu see, et linna ja linnaraha esitletakse ning käsitletakse kui enda oma, Tallinna ja Keskerakonna vahele püütakse vedada võrdusmärki. Sestap ei üllatu keegi, kui Põhja- Tallinna ja Kesklinna vanemad tulid välja nn eakate kinoklubi projektiga.

Keskerakondlastest Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid, kes on erakonna üks propagandameistreid, ning kesklinna vanem Taavi Pukk allkirjastasid teisipäeval linnaosade vahelise lepingu, mille kohaselt viivad Põhja-Tallinna ja Tallinna kesklinna valitsus selle aasta augustist septembrini läbi eakate kinoklubi pilootprojekti.

Pange tähele nn pilootprojekti ajastust, mis toimub vahetult enne kohaliku omavalitsuse valimisi. Arvan, et ka teistel erakondadel pole eakate tasuta kinokülastuse vastu midagi, kuid propagandapunktid võtab siit nahaalselt oma valitsevat positsiooni ärakasutav Keskerakond. Igat silda, teed või mõnda tasuta pakkumist esitletakse kui Keskerakonna suurt töövõitu ja hoolivuse ülimat väljendust. Selline taktika on väga omane ka Keskerakonna sõsarparteile Ühtne Venemaa.

Urmas Espenberg

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused