Välisluureameti vihje europarlamendi valimiste eel: euroskeptikute poolt hääletades oled Kremli-meelne

Eesti,
©Priit Simson/Ekspress Meedia
Välisluureameti juht Mikk Marran.

Välisluureamet on oma aastaraamatus ebaõiglaselt ühte sidunud Vene-meelsed ja euroskeptilised jõud.

Välisluureameti hinnangul püüab Venemaa suure tõenäosusega sekkuda Euroopa Parlamendi valimistesse, üritades saada võimalikult suurt osa kohtadest parlamendis Venemaa-sõbralike või euroskeptiliste poliitiliste jõudude kontrolli alla, kirjutab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kahtlemata on Välisluureametil õigus, kui ta väidab, et Euroopa Parlamendis leidub grupp tahtlikult Kremli poliitikat edendavaid saadikuid. Aga neid on täis kogu Saksamaa ja Prantsusmaa poliitladvik, alates Kremli otsesest käepikendusest Gerhard Schröderist ja kantsler Angela Merkelist kuni kogu selle seltskonnani, kes Nord Streami läbi surub. Gaasijuhet aga peab välisluureamet julgeolekuriskiks.

On neid euroskeptilisi jõude, kes teevad koostööd Venemaaga, kuid üldjuhul on need Lääne-Euroopas ja neil pole otsest mälestust Venemaa sigadustest, vaid nad võtavad poliitiliselt aluseks samad põhimõtted, mida Saksa poliitikud majanduslikult. Igal juhul on kõigi euroskeptiliste jõudude seostamine Venemaaga Välisluureameti poolt meelevaldne – näiteks poolakad on üdini venevastased, sest neil on alates Katõnist kuni oma presidendi hukkumiseni Smolenskis venelastega väga karmilt maid jagada.

Välisluureameti hinnangul on Moskva eesmärk jätkata EL-i ühtsuse õõnestamist, külvates segadust ja umbusku liikmesriikides ning nende vahel. Siin jääb paraku nentida, et seda teeb Brüssel ise sama edukalt, võttes riikidelt eneseotsustamisõiguse, surudes neile peale oma tahet ja kohustusi ning karistades neid, kes truualamlikult sõna ei kuula.

Euroopa Parlamendi saadikuid saab kasutada ka kõneisikutena propaganda tarbeks Venemaal, märgib aastaraamat. Välisluureamet toob esile, et mõned Euroopa Parlamendi saadikud on alates Venemaa agressioonist Ukrainas levitanud seisukohta, et Venemaa suhtes rakendatud sanktsioonid on kasutud ning on kahjulikud EL-i liikmesriikidele endile ja teenivad vaid USA huve. Samad saadikud on õigustanud Ukraina alade annekteerimist ja okupeerimist. Lühikommentaar: YANA TOOM!

“Isegi kui Venemaa ei tõmba niite nn parempopulistliku internatsionaali moodustamiseks, tahab Moskva igal juhul sellega seotud ringkondadele läheneda ja neid ära kasutada,” seisab aastaraamatus. Siin on tegu otsese pahatahtlikkusega – ühest küljest justkui tunnistamine, et tegu pole Kremli projektiga, ning samas ülerääkimine, et küllap nad selleks saavad.

Seega on välisluureamet taas teinud poliitiliselt suunava aastaraamatu ehk levitanud enne Euroopa Parlamendi valimisi globalistlikku sõnumit – hääletad euroskeptikute poolt, oled Kremli mõjuagent!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused