Välismaalased Eestis vaenu õhutamas – nüüd Justin Petrone sulest

Rubriik Eesti On
- Updated
©Scanpix
Justin Petrone on mees, kes otsustas Eestis pingeid veelgi üles kruttida.

Eestis on tavaks saamas see, et ideoloogiliselt laetud välismaalased õhutavad Eesti sisepingeid veelgi suuremaks.

Nii korraldas Florian Hartleb Vabaduse platsil lapsevankrirünnaku, Mary Jordan valetas kogu ühiskonnale ja justiitssüsteemile enda vastu sooritatud rünnaku kohta, pakistanlane Ažhar tegi enda pihta suunatud rünnakust videoklipi ja teatas, et andestab ramadani nimel, “poliitemigrant” Troitski õhutab omalt poolt viha EKRE vastu – selliseid juhtumeid tuleb riburada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nüüd kirjutab Justin Petrone Postimehes följetoni-laadse üllitise, mis algab sõnadega: “Kui teatavad tumedad jõud olid oma võimu Eestis kindlustanud…” Kogu paskvill on lugu sellest, kuidas Eestis deporteeritaks mingil ajal välismaalasi.

Mees ise usub ilmselt, et andis teravmeelse löögi kellelegi, kuid tegelikkuses on see taas üks vihaõhutus rahva vastu, kes võttis ameeriklase endi sekka. Petronel ei jätku taipu mõistmaks, et võõra inimese sekkumine ühe riigi poliitilistesse heitlustesse ei tee asju kunagi paremaks.

Justin Petrone on taas üks neist välismaalastest, kes ilmus siia ja tahtis ennast eestlaste sõbrana näidata, aga lõpuks lasi ikkagi kogu saavutatud usalduse laia kaarega täis.

Petrone ei tea ehk sedagi, et ka paljudel EKRE poliitikutel on lapsed abiellunud välismaalastega – seega pole rahvuskonservatiividel midagi selle vastu, kui ameeriklane Justin leiab eestlanna Epu, vaid nad on laialdaste migratsiooniprotsesside vastu, kus Eestisse asuksid näiteks suured moslemite massid oma lapspruutidega ja looks siia oma Araabia, nagu on juhtunud mitmel pool Euroopas.

Eesti ajakirjandusel tundub nappivat fakte, seepärast keskendutakse üha enam fantaasiatele, nagu ka Delfis ilmunud loo “FIKTSIOON-OTSEBLOGI / Unenägu Kaljulaidi, Ratase ja Helme kohtumisest: sild üle murelike vete ehk kuidas peaminister on 38 korda kinnitanud, et EKRE rünnakud enam ei kordu” puhul.

Mida pakuvad lugejale sellised fiktsioonid, mis annavad edasi küll autori viha, kuid ei peegelda midagi reaalset?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused