Välisminister Mikser jätkab rändepakti õigustamist – samas saabus Hispaaniasse laev 311 migrandiga

Hispaaniasse saabus taas seltskond migrante ja Mikser jätkab loba “ohutust” rändepaktist!

Välisminister Sven Mikser sooritab ka jõulude ja aastavahetuse aegu ideoloogilisi rünnakuid – õige marksist ei puhka, vaid on alati valmis!

“Välisministri kinnitusel on Euroopa Liit saanud rände alates 2015. aasta kriisist üsna hästi kontrolli alla, kuid sellest hoolimata on teema alates rändekriisi haripunktist erakordselt tundlik,” kirjutab BNS.

Võrdluseks teinegi reedene BNS-i uudis: “Liibüa ranniku lähistelt päästetud 311 pagulast kandev heategevusorganisatsiooni laev sisenes reedel Hispaania vetesse ning peaks maabuma Gibraltari lähistel Lõuna-Hispaanias. Pagulased päästeti 21. detsembril kolmelt aluselt, kuid Itaalia ja Malta ei andnud laevale maabumisluba. Prantsusmaa ja Tuneesia ei vastanud Proactiva Open Armsi palvetele lubada laev oma sadamasse, teatas Hispaania valitsus.” Niisiis, Mikser, kustkohast rändekriis siis kontrolli all on?

Huvitav fakt on see, et kui Itaalias lõpetas sealne EKRE ehk siis Matteo Salvini juhitav Liiga inimkaubanduse, võttis selle üle Hispaania, kus on võimul Eesti sotside “hõimlased”, Sancheze Sotsialistliku partei nn feministlik valitsus, kes on riigi täiesti migratsioonile avanud. “Eestis ei ole ühtegi erakonda, mis sooviks massiivselt suurendada sisserännnet, kes tahaks avada Eesti piirid kõigile, kes võiksid kunagi tahta siia kunagi tulla – sellist ei poliitilist ega mittepoliitilist huvirühma tegelikult ei ole,” kinnitas sotsiaaldemokraadist välisminister. Teie olete, sotsid, kogu teie tegevus sisserännet soodustavas seadusloomes tõestab seda!

“ÜRO globaalse ränderaamistiku üle puhkenud tüli ei olnud midagi Eestile ainuomast, mitmel pool Euroopas vallandunud sarnased protsessid lubavad arvata raamistiku vastaste koordineeritud tegevust,” leiab välisminister Sven Mikser. Ehk on tegu siiski laialdasema märkamisega, et tegu on hukatusliku leppega, mida püüti vargsi läbi suruda? Kuigi ka koordineeritus poleks paha – vasakliberaalsetele sigadustele ongi vaja vastu seista!

“Kuna ta (rändepakt) käsitleb sedavõrd tundlikku teemat, siis on sellega väga lihtne hirmutada. Tegelikult on see protsess suunatud just saavutatud edu konsolideerimisele ja kestlikuma lahenduse leidmisele, mitte täiendavate rändevoogude õhutamisele,” ütles Mikser. Ilmselt pole välisminister lugenud enda ametnike poolt tõlgitud versiooni, kus kõik lausa kisendab kohustuste järgi – see oleks isegi mittesidususe korral üksikasjalik ettekirjutus selle kohta, kuidas sihtriigid peavad “pühenduma” oma ühiskonna migrantidele sobivaks kujundamisele.

“Aga need jõud, kes tahavad öelda, et ränne on midagi nii koledat, et sellest ei tohi isegi mitte rääkida, on leidnud kondi, mida pureda ja millelt loota kiiret sisepoliitilist kasu,” lisas Mikser. Kui härrassots viitab siin EKRE-le, siis rahvuskonservatiivid on “kiiret sisepoliitilist kasu” taga ajanud juba enne parlamenti pääsemist ja ka selle järel – mistahes eestlust ahistavate rännete vastu võitlemine ongi EKRE üks programmilistest eesmärkidest! Rändepakt aga ongi üks eriti suuri ohutegureid – selliseid asju ei tehta vaid deklaratiivsusest!

Ilmselgelt umbusaldamist kartev Mikser jätkab aktiivselt rändepakti õigustamist, kuid vaevalt, et tema selles targem on kui paljude hukatusleppest eemalejäänud riikide juristid, kes leidsid selle ohtliku olevat. Mikserit suunab vaid ideoloogiline soov maailma Internatsionaali järgi muuta.

Kommentaarid