Valitsus irvitab kriisiajal ettevõtjate üle: võtke laenu

Eesti,
reform
©Uued Uudised
Reformierakonna naised tunduvad talveund magavat. Pilt on illustratiivne.

Reformierakond on juba masu aegadest tuntud sellega, et lükkab kõik hädad lihtinimeste ja ettevõtjate kanda ning erandiks pole ka nende juhitav PortoRollo valitsus.

BNS kirjutab: Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium soovitab ettevõtetel energiakandjate hinnatõusu leevendamiseks otsida abi Kredexi finantsteenustest. Seega ei mingit abi, vaid pakkumine sulgeda niigi raskel ajal ennast võlgade orjusesse.

“Ootamatult kiire fossiilkütuste, sealhulgas maagaasi, kivisöe ja toornafta hinnatõus maailmaturul kombineerituna kõrgete kasvuhoonegaaside heitmekvootide hindadega on toonud endaga kaasa hinnatõusu pea kõigis energia tarbimise valdkondades – elekter, maagaas, vedelkütused, vähesemal määral ka kaugküte,” kirjutatakse uudises.

Tegelikult on Eesti valitsusel võimalik kõike seda leevendada, seda nii oma põlevkivienergeetika, börsi reguleerimise ja CO-kaubanduse kaudu, aga seda ei tehta, sest rahvast vaesestav hinnatõus rikastab kompensatsioonipisku väljakäimisest hoolimata riigieelarvet, kust raha jao pärast välja andev kärpevalitsus saab ennast heategijana näidata.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused