Valitsus otsustas, et avalikke üritusi mais ja juunis Eestis ei toimu

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Vabariigi valitsus

Valitsuse liikmed arutasid esmaspäevasel kabinetinõupidamisel rahvarikaste ürituste korraldamise võimalikkust kevad-suvisel hooajal ning kiitsid heaks otsuse, mille järgi avalikke üritusi Eestis mais ja juunis ei toimu.

Samuti kinnitati kabinetinõupidamisel otsus, et kuni 31. augustini ei toimu Eestis ka suurüritusi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuna praeguste  andmete põhjal pole võimalik öelda, kas juulis ja augustis saavad toimuda piiratud külastajate arvuga üritused, siis selle kohta seisukohta ei kujundatud. Otsuse avalike ürituste toimumise võimalikkuse ja tingimuste kohta võtab valitsus vastu mai jooksul.

Valitsuse seisukohad on kooskõlas teadusnõukoja soovitustega. (BNS)

5 commentsOn Valitsus otsustas, et avalikke üritusi mais ja juunis Eestis ei toimu

 • Avatar

  Kellest koosneb see Teadusnõukoda?

 • Avatar
  Aare Sõrmus

  Palun kuulake ära ÕIGE OMA ALA EKSPERT proffessor Stefano Montanari , seejärel tehke vastavad järeldused. Kuulata ja lugeda saab siit: https://zen.yandex.ru/media/fairnews/

 • Avatar

  Tegelikult on valitsus ennatlikult seda otsust teinud. Eestis pole gripihooaja 50 lahkunut mingilgi juhul hädaolukord. See on fakt.
  Teaduspõhiselt on juba Taiwani teadlaste uuring näidanud , et sotsiaalne eraldatusel pole kuigi suurt mõju haiguspuhangu mõju vähendamisel. Fakt.
  See, mida me aga TV-s näeme et Ratas ja Kiik on valinud poliitkorrektse ja globalistliku paanika positsiooni oma näomaski kandmisega.
  On nad mehed või supinahad ? Kindel juht ei kanna näomaski. Aga noh helbekesed ,ravi on ju olemas ja mida siis paanitseda.
  Igaljuhul tuleb tavaolukord kiiremas korras taastada.

  • Avatar

   ‘Teaduspõhiselt on juba Taiwani teadlaste uuring näidanud , et sotsiaalne eraldatusel pole kuigi suurt mõju haiguspuhangu mõju vähendamisel. Fakt.’—

   Alternatiivsed Faktid näitavad hoopis vastupidist- Sama rahvaarvuga Ungaris on 10X vähem nakatunuid ja surnuid koroona-viirusesse, kui Rootsis. Vasakäärmuslastest liberaalidele ei loe (teiste) inimeste elu midagi ja nõutakse oma EGO vajaduste tingimusteta rahuldamist. Õnneks on Eestis parempoolne valitsus!

 • Avatar

  Väga õige otsus. Liberaalid, refivargad, sotssooroslased,…, peavad aru saama, et teistel on ka ÕIGUS ELULE. Peale seda, kui valitsus avalikustas selle otsuse, hakkas säärane seakisa teatud ringkondades, et L… Eestisse on kuulda.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused