Valitsuse kolmas riigihalduse minister näeb eelkäijate kiires vahetumises KE kõrget taset?

Janek MäggiJanek Mäggi

Kas üks värskelt ministriametisse astuv noor mees ikka peaks alustama rumaluste rääkimisega ja kohe oma tõsiseltvõetavust maha kiskuma?

Riigihalduse ministriks saava Janek Mäggi sõnul on Keskerakond näidanud kõrget riigivalitsemise taset ja ta liitub erakonnaga, vahendab BNS.

“Keskerakond on lühikese ajaga valitsuses näidanud kõrget riigivalitsemise taset,” ütles Mäggi partei pressiesindaja teatel. “Jüri Ratase valitsus on teinud Eesti inimeste elujärje parandamisel vajalikke otsuseid ning olen valmis selle meeskonnaga liituma.”

“Selline ettepanek on tehtud ja ma nõustusin sellega,» ütles Mäggi ka Postimehele. Ta märkis, et loodab uude ametisse asuda juba järgmisel kolmapäeval.

Jääb üle küsida – kas see, et enne Mäggit lahkusid samast ametist Mihhail Korb ja Jaak Aab, näitab Keskide valitsemise tugevust? Või on tugevuseks hoopis 100 miljonit Lätile ja 100 miljonit Soomele annetatud eurot? Või suletavad sünnitusosakonnad? Selles kõrge taseme nägemiseks peab olema fantaasiat ja seda uuel ministril ilmselt jagub.

Janek Mäggi on osalenud suhtekorraldajana Siim Kallase ja Tunne Kelami presidendivalimiste kampaanias.

Mäggi on lõpetanud 1999. aastal Tartu Ülikooli Õigusinstituudi õigusteaduse erialal. Ta on töötanud 1994-1997 Äripäevas, 1997-2000 SEB Panga asepresidendina. Praegu juhib ta suhtekorraldusfirmat Powerhouse.

Kommentaarid