Valitsuserakondi kuritegelikuks grupeeringuks nimetanud Hanno Pevkur peaks lahkuma riigikogust

Eesti,
- Updated
©UU
Hanno Pevkur

Reformierakondlasest endine sise-, justiits- ja sotsiaalminister Hanno Pevkur, keda tuntakse koroonaviiruse maaletoojana Saaremaale, läheb ajalukku siiski teisel moel – ta nimetas Eesti Päevalehes Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda kuritegelikuks grupeeringuks, lisaks süüdistas ta EKRE valitsuspartnereid Isamaad ja Keskerakonda selle eest, et koos pannakse toime grupiviisilist kuritegu.

Tegemist on pretsedenditu juhtumiga, kus üks frustreerunud rahvasaadik süüdistab avalikult ühemõtteliselt ühte legitiimselt valitud Eesti suurimat erakonda kuriteos, koos sellega paneb ta kurjategija templi otsa ette ka kõikidele demokraatlikult valitud 19le EKRE riigikogu liikmele, ministritele ja ligi üheksale tuhandele EKRE liikmele. Kaudselt ka ligi sajale tuhandele eestimaalasele, kes on EKRE liikmed parlamenti valinud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See ei lähe isegi enam nn vihakõne alla, mille reformierakond tahtis seadusesse läbi suruda, vaid on otsene juriidiline kaasus, mille kõrval on mingi pühapäevane raadiosaate analüüs ja arutlus lapsemäng.

Tegemist on Eesti viimase aja suurima sisepoliitilise skandaaliga, kus ei aita enam mingid vabandused ega manitsused.

Loomulikult ei kommenteeri seda vihast laimu ja sõnavõttu president ega teised liberaalid, kes heameelega EKREle kambaka teeksid.

Siin on Hanno Pevkuril ainult üks tee – panna enda selja taga kinni Toompea lossi uks ja avada teise käega see uks, mis viib ta advokaadi juurde.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused