Valitsuskoalitsioon kempleb edasi: nüüd püütakse poliitilisi punkte testimisteemaga

Eesti,
©UU
Testimistelk

Koalitsioonis pole veel energia hinnatõusu kompenseerimise särin jõudnud vaibuda, kui juba pureletakse järgmisel teemal. Justkui astutakse pidevalt sama reha otsa, aga midagi ei õpita. Nii venitatakse vaieldes aega ning rahvas leiab end taas probleemi ees.

Jutt käib koroonapiirangutest ja testidest. Uus teadusnõukoja juht tunnistab, et PCR teste pole enam mõtet sellisel kujul teha samal ajal ei pea õigeks ka ainult kiirtestidele üle minna.

Keskerakond paneb aga poliitilises punktinoppimises valitsuskoalitsioonis püsti järgmise ja ohtliku mõjuga vastasseisu. Kui seni oli ikka Reformierakond covid-piirangute leevendamise eestvedaja, siis nüüd trügib selleks Keskerakond. Samal ajal on igasugused numbrid jälle laes.

Ettevõtjad nurisevad, inimesed on tüdinud, aga valitsusparteid ei väsi vaidlemast. Näib, et oodatakse, küll see kõik ise laabub ja üle läheb.

Viimase ööpäevaga tuli juurde 5145 koroonapositiivset ja suri viis nakatunut. Veel mõni päev tagasi oli see arv poole väiksem.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused