Varasemad valitsused on viimase kümne aastaga lasknud võõrkogukondadel tekkida

Eesti,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Eesti peaks õppima soomlastelt, kes on massiimmigratsiooni juba enda kaela saanud. Pilt on illustratiivne.

Erinevalt praegusest EKRE osalusega valitsusest on eelnevad soodustanud sisserännet, mis on viinud ka tuntava islamikogukonna tekkeni.

Siseminister Mart Helme hoiatas hiljutisel pressikonverentsil, et Eestis on aastatega lastud tekkida “nukleaarsetel kogukondadel”, kes võivad ja tõenäoliselt hakkavadki elama oma kogukondlikku elu, nagu see Lääne-Euroopas toimub.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kümne aastaga on Eestis rahvastikuregistri andmetel elavate Iraani kodanike arv kasvanud 76 ning Nigeeria kodanike arv 71 korda.

Eestis elavate Iraani kodanike arv on viimastel aastatel teinud suure hüppe. Kui 2018. 1. jaanuari seisuga elas Eestis 119 ning 2019. aasta 1. jaanuari seisuga 195, siis käesoleva aasta alguses 307 Iraani kodanikku. Seega tõusis Eestis elavate Iraani kodanike arv eelneva aastaga võrreldes 2019. aasta alguseks 64 ning 2020. aasta alguseks 57,4 protsenti.

Rahvastikuregistri andmetel elas Eestis 2010. aasta 1. jaanuari seisuga 4 ning viis aastat hiljem 48 Iraani kodanikku. Seega on kümne aastaga Eestis elavate Iraani kodanike arv kasvanud 76,7 korda.

Rahvastikuregistri andmetel elas Eestis käesoleva aasta 1. jaanuari seisuga 713 Nigeeria kodanikku. Eelmise aasta 1. jaanuari seisuga elas Eestis 600 Nigeeria kodanikku. Seega kasvas rahvastikuregistri andmetel Eestis elavate Nigeeria kodanike arv käesoleval aastal mullusega võrreldes 18,8 protsenti.

2018. aasta 1. jaanuari seisuga elas Eestis rahvastikuregistri andmetel 435 Nigeeria kodanikku, seega tõusis Eestis elavate Nigeeria kodanike arv 2019 aasta alguseks 38 protsenti.

Aasta 2010. 1. jaanuari seisuga elas  Eestis rahvastikuregistri andmetel kümme ning viis aastat hiljem 108 Nigeeria kodanikku. Seega on kümne aastaga Eestis elevate Nigeeria kodanike arv kasvanud 71,3 korda.

Bangladeshi kodanikke elas rahvastikuregistri andmetel 2018. aasta alguses 189, aasta hiljem 255 ning käesoleva aasta 1. jaanuari seisuga 330. Seega tõusis Eestis rahvastikuregistri andmetel elevate Bangladeshi kodanike arv 2019. aastal eelmise aastaga võrreldes 35 ning 2020. aasta alguseks eelmise aastaga võrreldes 29,4 protsenti.

2010. aasta 1. jaanuari seisuga elas Eestis 12 ning aasta hiljem 33 Bangladeshi kodanikku. Kümne aastaga on Eestis rahvastikuregistri andmetel elavate Bangladeshi kodanike arv kasvanud 27,5 korda.

Ka Eestis elavate Pakistani kodanike arv on kümne aastaga jõudsalt kasvanud.

Rahvastikuregistri andmetel elas 2018. aasta 1. jaanuari seisuga 156, möödunud aastal alguses 240 ning käesoleva aasta alguses 353 Pakistani kodanikku. Seega tõusis 2019. aasta alguseks Eestis elavate Pakistani kodanike arv eelmise aastaga 47,1 ning käesoleva aasta alguseks 54 protsenti.

Kümne aasta eest elas rahvastikuregistri andmetel Eestis 19 ning 2015. aasta 1. jaanuari seisuga 57 Pakistani kodanikku. Seega on Eestis elavate Pakistani kodanike arv 18,5 korda.

India kodanikke elas rahvastikuregistri andmetel Eestis 2018. aasta alguses 532, aasta hiljem 691 ning ning käesoleva aasta 1. jaanuari seisuga 849. Seega tõusis Eestis rahvastikuregistri andmetel elevate India  kodanike arv 2019. aastal eelnenud aastaga võrreldes 30 ning 2020. aasta alguseks eelnenud aastaga võrreldes 22,9 protsenti.

2010. aasta 1. jaanuari seisuga elas Eestis 126 ning viis aastat hiljem 282 India kodanikku. Seega on kümne aastaga Eestis rahvastikuregistri andmetel elavate India kodanike arv kasvanud 6,7 korda.

Ilmselt on sisserändes suur roll nii ettevõtjatel kui kõrgkoolidel, kes on oma huvides soodustanud sisserännet Kolmandast maailmast – ärimehed on valitsustelt hüsteeriliselt nõudnud piirangute lõpetamist võõrtööjõule, ja tulemus ongi käes. Ka selle nädala uudised näitavad, kuidas valitsustele survet avaldatakse. (“Tööandjad teevad maatasa siseministri plaanid välistudengite piiramiseks,” ERR)

Kui Indiast ja Iraanist võib eeldada veel haritud spetsialistide saabumist, siis Bangladeshist ja Pakistanist selliseid inimesi ilmselt ei tule. Praegu on Eesti riigi jaoks oluline mitte lubada mošeede ehitamist meie riiki, sest see viiks islamikogukondade plahvatusliku kasvuni.

Seejuures tuleb tunnustada seda, et praegu on hakatud massirändest rääkima ja sellele piiri panema – aastaid on Reformierakond, sotsid ja teised vasakliberaalsed erakonnad ainult naernud, küsides, et kus see massiline sisseränne siis on. Ja nagu me nüüd näeme, on seda aastaid varjatult turgutatud – alles nüüd on siseministeerium asunud piiranguid välja töötama ja ellu viima.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused