Varro Vooglaid paljastab peavoolumeedia tõejärgsust

Eesti,
- Updated

22.veebruari Postimehes on avaldatud Juri Felštinski tõlkeartikkel, mida võib pidada justkui poliitilise propaganda musternäiteks, kirjutab Varro Voogalid Objektiivis

Felštinski kirjutab kindlas kõneviisis, et USA presidendi julgeolekunõuniku kohalt tagandatud kindral Michael Flynn on riigireetur, kes on kahtlemata pannud toime kuritegusid ning kes mõistetakse nii või teisiti ühes oma kaasosalistega hukka.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Et Flynn on Kremli agent, on praeguseks kõigile absoluutselt selge. Tõendeid selle kohta pole veel esitatud, võib-olla ei esitatagi kunagi, aga võib-olla ka esitatakse. Iseenesest pole sel tähtsust,” kirjutab Felštinski.

Niisuguse mõttekonstruktsiooni esitamine paneb küsima, et kas see ongi see “kvaliteetajakirjandus”, millest meile viimasel loenguid peetakse. Kas see ongi see “pärisajakirjandus”, mille üle Rain Kooli (fotol) alternatiivmeediat (Objektiiv, Uued Uudised) hurjutades uhkust tunneb?

Loe tervet lugu Objektiivist 

Uutele Uudistele jääb siiani arusaamatuks, miks tümitavad Eesti peavoolumeediakanalid nagu Postimees, Delfi ja ERR siiani president Trumpi ja tema meeskonna liikmeid nagu alaväärtuslikke debiilikuid, kuigi tegu on maailma kõige võimsama riigi demokraatlikult valitud juhiga. Kas tõesti aitab selline ving ajalugu tagasi pöörata? Kus on tolerantsus ja sallivus ning lõpeks austus meie peamise liitlase juhi suhtes???

FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES – (“peavoolus ja tõejärgsuses lahustunud”) Rain Kooli Naistevastase vägivalla konverentsil 2014

2 commentsOn Varro Vooglaid paljastab peavoolumeedia tõejärgsust

 • Avatar

  Meie nn sõltumatu meedia poriloopimise eesmärk on muidugi väga lihtne. On lihtsalt saadud vastav käsk. Keegi ilmselt arvab, et niimoodi USAs hakatakse ka arvama, kas ikka tasub taolist postnõukogulikku demokratiseerimata riigikest, kus võimu juures on palju nõukogude – ja venemeelseid tegelasi, vajaduse korral kaitsta

 • Avatar
  Andres Leet

  Tsitaat artiklist.”Uutele Uudistele jääb siiani arusaamatuks, miks tümitavad Eesti peavoolumeediakanalid nagu Postimees, Delfi ja ERR siiani Trumpi ja tema meeskonna liikmeid nagu alaväärtuslikke debiilikuid, kuigi tegu on maailma kõige võimsama riigi demokraatlikult valitud presidendiga. Kas tõesti aitab selline ving ajalugu tagasi pöörata? Kus on tolerantsus ja sallivus, lõpeks austus meie peamise liitlase juhi suhtes???”
  Olen minagi mõelnud, et kas tõesti jääb see lahmimine märkamatta USA saatkonnal, arvata võib, et seal on “luubid” korralikult puhtaks nühitud, iga selline sopaloopimine fikseeritakse ära ja kui ükskord “karikas” täis saab ja nt. USA mingi noodi esitab, keda süüdista õukonnameedia…..kas seltsimees Sorost?
  Tõesti ei saa aru millega mõtlevad meediakanalite juhid, igatahes mitte peaga!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused