Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Vasakäärmuslasest siseministri alluvad allkirjastasid lepingu, mis avab Eesti Venemaa hübriidsõjale ja inimkaubandusele

-
20.08.2023
Lauri Läänemets tundub valetavat Madis Kallase tagasiastumise põhjuste kohta.
© UU

Inimkaubanduse ja vasakliberaalide koostöö näib olevat võimas, sest illegaalsele rändele luuakse üha uusi võimalusi, nüüd ka vasakäärmuslaste valitsetavas Eestis.

ERR kirjutab: “Sel nädalal allkirjastas PPA koostöölepingu ÜRO pagulaste ülemvoliniku ameti (UNHCR) Põhja- ja Baltimaade esindusega, mis annab esindusele õiguse jälgida Eesti piiril toimuvat. UNHCR on seda aastaid Eestilt taotlenud ja nüüd andis riik selleks lõpuks loa. Koostöö aitab tagada, et Eestisse saabuvaid põgenikke koheldakse inim- ja põhiõigustega kooskõlas.

PPA peadirektori Egert Belitševi sõnul annab tihe koostöö UNHCR-iga kindluse, et PPA tegevused on kooskõlas põhi- ja inimõigustega.

„PPA vastutab riiki saabunud välismaalaste inimliku kohtlemise eest menetluste perioodil. UNHCR-i esindajad kontrollivad regulaarselt meie tegevust ning oleme avatud tagasisidele ja ettepanekutele, kuidas võimalikke kitsaskohti lahendada,“ ütles ta.”

Mida saab sellest välja lugeda? Esiteks seda, et kui Venemaa peaks alustama ka Eesti vastu nn hübriidsõda, siis peab Eesti kohe alla andma ehk siis pagulased sisse lubama – teisiti ei saa ju “välismaalasi inimlikult kohelda” ning “menetlemise periood” tähendab, et menetletavad on juba riiki lubatud.

Poola, Leedu ja Läti tõrjuvad põgenikke raudselt ja neid lihtsalt ei lasta riiki, erandina vaid neid, kellelt on näha, et nad vajavad abi. Selline poliitika on juba ammu vasakliberaalsetes pseudoinimõiguslastes meeletu raevu esile kutsunud, nood nõuavad, et diktaator Lukašenka poolt Valgevenesse meelitatud pagulased lastaks Euroopa Liitu ja siis menetletaks, kes tohib tulla ja kes mitte.

Aga see tähendab, et Lukašenka hübriidsõda toimib ja saab õnnistuse ka inimõiguslastelt. Euroopa praktika on näidanud, et tagasi saadetakse pagulasi haruharva, seega on “menetlemiseks” sisselubamine sama, mis vastuvõtt. Eesti jaoks tähendab see seda, et kedagi tagasi saata ei tohi, kõik tuleb vastu võtta ja kõike seda kontrollib ÜRO pagulasamet. Poola on suutnud sellised rändesoodustajad oma piirialalt eemal hoida.

Euroopa rändepoliitika on uskumatult jabur – see tähendab igakülgset koostööd ja toetust inimkaubandusele, sest absoluutselt kõik need piiridele jõudvad illegaalsed migrandid on maksnud tohutuid summasid organiseeritud kuritegevusele ning selle tõttu on hukkunud ka tuhanded varjatud viise kasutavad rändlejad.

Euroopa parlamendi saadik Jaak Madison on öelnud, et just selliste nõudmiste ja lepingute tõttu on EL-i piirivalveorganisatsioon Frontex muutunud turismiagentuuriks, kes ei tõrju ebaseaduslikku rännet, vaid on kohustatud illegaale vastu võtma. PPA otsus tähendab ka kremlimeelse Yana Toomi võitu – on ju viimane süüdistanud Leedut ja Poolat põgenike ebainimlikus kohtlemises.

Uued Uudised